تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۱۴ فروردين ۱۴۰۳

اتمام قرارداد لژیونر ایرانی؛ جهانبخش رسما جدا شد

علیرضا جهانبخش به دلیل تمدید نشدن قراردادش توسط باشگاه از فاینورد جدا شد.

علیرضا جهانبخش

رویداد۲۴ ایسنا نوشت: فاینورد به طور رسمی قرارداد علیرضا جهانبخش را فسخ کرد تا این مهاجم پس از این فصل از جمع هم‌تیمی‌هایش جدا شود.

رسانه هلندی nu خبر داد که فاینورد گزینه یک طرفه برای تمدید قرارداد جهانبخش سی ساله به مدت یک سال را داشت، اما باید برای فعال سازی آن باید این کار را تا قبل از اول آوریل انجام می‌داد. بعد از امتناع مدیران فاینورد برای تمدید قرارداد، جدایی جهانبخش از فاینورد رسمی شد.


بیشتر بخوانید:  ۶ بازیکن از لیست تیم ملی ایران خط خوردند


البته نمی‌توان جهانبخش را به طور قطع از فانیورد جدا شده دانست. او در تابستان بازیکن آزاد می‌شود و باشگاه می‌تواند با این بازیکن مذاکره کند؛ درست مانند اتفاقی که تابستان قبل برای سامان قدوس رخ داد، ولی با توجه به ترکیب نفراتی که فاینورد دارد احتمال ماندن او در تیم خیلی کم است.

جهانبخش از تابستان ۲۰۲۱ با فاینورد قرارداد دارد و در این فصل عمدتا به عنوان بازیکن ذخیره در ترکیب تیمش حضور داشت. این مهاجم فصل گذشته در سالی که فاینورد قهرمان هلند شد، ۲۸ بازی انجام داد.

علاوه بر جهانبخش، به کاستاس لامپرو دروازه‌بان ذخیره این تیم نیز گفته شده که می‌تواند در تابستان تیم را ترک کند. این بازیکن ۳۲ ساله یونانی تابستان سال گذشته قراردادی یک ساله با فاینورد امضا کرد. لامپرو در این فصل یک دقیقه هم بازی نکرد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: علیرضا جهانبخش
نظرات شما
نظرسنجی
آیا از 26 فروردین تجربه برخورد با گشت ارشاد را داشتید؟
پیشخوان