تاریخ انتشار: ۱۸:۵۵ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳

ببینید| عصبانیت شدید مسی از قانون جدید MLS

لیونل مسی عصبانیت خود را نسبت به قانون جدید MLS (که یک بازیکن مصدوم را به مدت دو دقیقه مجبور به بیرون رفتن از زمین می‌کند) ابراز کرد و پس از خروج از زمین در جریان پیروزی ۳-۲ شنبه شب مقابل مونترال گفت: «این نوع قوانین... دارد به جا‌های بدی کشیده می‌شود.»

ببینید| عصبانیت شدید مسی از قانون جدید MLS

رویداد۲۴ جورج کمپبل (مدافع مونترال) در دقیقه ۴۰ بازی روی ستاره آرژانتینی خطا کرد و او در حالی که زانویش را گرفته بود روی زمین نشست. کادر پزشکی میامی برای رسیدگی به این بازیکن به سرعت به داخل زمین شتافتند اما کمپبل برای این خطا کارت زرد دریافت نکرد.

قوانین جدید MLS می‌گوید که اگر داور بازی را به دلیل آسیب احتمالی بازیکن متوقف کند که در آن بازیکن بیش از ۱۵ ثانیه روی زمین بماند و کادر پزشکی وارد زمین شود، ممکن است بازیکن به مدت ۲ دقیقه مجبور به ترک زمین شود. بنابراین مسی در دقیقه‌ای حساس از بازی خارج شد و نتوانست ضربه آزاد تیمش را بزند. او در مدتی که بیرون از زمین بود به دوربین نگاه کرد و با عصبانیت سرش را به نشانه انزجار از این قانون تکان داد.

به گزارش ESPN، تاتا مارتینو سرمربی میامی بعد از بازی با ابراز نارضایتی از قانون جدید، عنوان کرد: «این شرایط باید بازنگری شود. روی لئو به وضوح خطا شد. این بازیکن مستحق کارت زرد بود و مسی هرگز نباید برای دو دقیقه زمین را ترک می‌کرد. آنطور که من متوجه شدم، تیمی که خطا گرفت مجازات شد. این قوانین جدید باید بازنگری شوند. تخلف واضح بود و باید کارت زرد داده می‌شد و در نهایت این ما بودیم که لئو را برای دو دقیقه از دست دادیم.»

تیم در ادامه یک قانون جدید دیگر در MLS را نیز تجربه کرد؛ زمانی که لوئیس سوارس در دقیقه ۹۲ باید تعویض می‌شد و جایش را به لئو کامپانا می‌داد نتوانست در کمتر از ۱۰ ثانیه از زمین خارج شود. حرکت آرام سوارس به سمت نیمکت، داور چهارم را مجبور کرد تا تعویض را یک دقیقه به تعویق بیاندازد و میامی مجبور شد در آخرین لحظات بازی ۱۰ نفره بازی کند. طبق قانون MLS، اگر چندین تعویض همزمان توسط یک تیم انجام شود، هر بازیکنی که مسابقه را ترک می‌کند باید در مدت ۱۰ ثانیه از زمانی که داور چهارم تابلوی تعویض را بالا می‌برد، زمین را ترک کند.

با وجود مشکلات خارج از زمین، اینترمیامی به پیروزی رسید و با ۲۷ امتیاز در ۱۳ بازی و رکورد ۸-۲-۳ (پیروزی-باخت-تساوی) همچنان صدرنشین جدول کنفرانس شرق است.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: لیونل مسی
نظرات شما
پیشخوان