تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

ببینید| بازداشت عاملان قمه کشی وحشتناک برای یک خانواده

اراذل و اوباش نوظهور غیربومی که اقدام به مزاحمت، قمه‌کشی و تخریب خودرو یک خانواده در منطقه کرگانرود کرده‌اند دستگیر شدند.

ببینید| قمه کشی وحشتناک برای یک خانواده در اتوبان

رویداد۲۴ سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان تالش با تاکید بر اینکه اقدامات و رفتار‌های اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود به نارضایتی مردم در این خصوص اشاره کرد و اظهار‌داشت: تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد این افراد نظم و امنیت جامعه و آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

وی در ادامه با بیان اینکه فردی به فرماندهی انتظامی کرگانرود مراجعه و اعلام کرده که به همراه خانواده حین تردد در یکی از محور‌های این بخش بوده که ۳ نفر جوان با یک دستگاه سواری پژو پارس ضمن ایجاد مزاحمت برای آنان، اقدام به قمه‌کشی، توهین، ایجاد رعب و وحشت و تخریب خودرو روا آن‌ها کرده و متواری شده‌اند، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش با اعلام اینکه پس از انجام تحقیقات و اقدامات صورت گرفته، متهمان غیربومی این پرونده که اهل یکی از استان‌های همجوار هستند، شناسایی و حین تردد با خودرو خودشان در منطقه کرگانرود دستگیر و یک تیغه سلاح سرد کشف شد، افزود: اراذل و اوباش نوظهور ۱۸، ۱۸ و ۱۹ ساله به بزه انتسابی خود اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار حوادث
نظرات شما