تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳

نماینده مجلس: تمام مافیای رسانه‌ای و غرب زدگان برای تعطیلی شنبه بسیج شده‌اند!

علی اکبر علیزاده، نماینده دامغان گفت: تمام مافیای رسانه‌ای و اقتصادی، غرب زدگان برای تعطیلی روز شنبه بسیج شده اند، غرب زدگانی که امام امت آن‌ها را تفاله‌های آمریکا نامید و مروجان اسلام آمریکایی و دشمنان رسول الله و اصلی‌ترین دشمنان اسلام ناب معرفی کرد.

نماینده مجلس: تمام مافیای رسانه‌ای و غرب زدگان برای تعطیلی شنبه بسیج شده‌اند!
رویداد۲۴ علی اکبر علیزاده برمی نماینده دامغان در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) گفت: در جلسه روز چهارشنبه صحن علنی مجلس در جهت تعطیلی شنبه، یکی از نمایندگان بنده را متهم کردند که موافقان تعطیلی شنبه را غرب زده نامیده اند در حالی که بنده هیچ گاه برادران مومنم که ۴ سال پیاپی مدال مجلس انقلابی از مقام معظم رهبری دریافت کرده اند را غرب زده نمی‌دانم.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: عرض روز چهارشنبه بنده این بود که تمام مافیای رسانه‌ای و اقتصادی، غرب زدگان برای تعطیلی روز شنبه بسیج شده اند، غرب زدگانی که امام امت آن‌ها را تفاله‌های آمریکا نامید و مروجان اسلام آمریکایی و دشمنان رسول الله و اصلی‌ترین دشمنان اسلام ناب معرفی کرد. غرب زدگانی که مقام معظم رهبری آنان را اصحاب مسجد ضرار یعنی خطرناک ترین، پیچیده‌ترین و خبیث‌ترین منافقان نامیدند لذا تذکر من به برادران عزیزم این بود وگرنه هیچ گاه مجلس انقلابی را غرب زده نمی‌دانم.


بیشتر بخوانید:

رئیس دیوان عالی کشور: تعطیل کردن شنبه از مجلس انقلابی بعید بود!

مخالفت دوباره کیهان با تعطیلی شنبه: می‌خواهید مثل یهودی‌ها باشیم؟


نماینده مردم دامغان در مجلس در ادامه و خطاب به رئیس جمهور، گفت: تگرگ ۲ روز پیش دامغان ۲ هزار هکتار باغ پسته، انار، گردو و ۸۰۰ هکتار زمین‌های کشت شده کشاورزان را نه تنها برای امسال که برای سال آینده هم نابود کرد، کمترین برآورد اولیه خسارت ۶۰۰ میلیارد تومان است.

علیزاده تصریح کرد: آقای رئیس جمهور این تمام زندگی خسارت دیدگان است، متاسفانه اکثر مردم دل خوشی از سازمان بیمه کشاورزی ندارند، به داد این مردم گرفتار و مصیبت زده برسید، استدعا دارم دستور فرمایید سریعا و اکیدا خسارت این آسیب دیدگان را پرداخت کنند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما