تاریخ انتشار: ۱۶:۱۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

کنایه سخنگوی دولت: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند

علی بهادری جهرمی گفت: «برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می‌شدند درحالی که آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود.»

کنایه سخنگوی دولت: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند

رویداد۲۴ | به گزارش آنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و همراهان ایشان در دانشگاه تهران اظهار کرد: او خط قرمزی جز خدمت به خدا و مردم نداشت، آقای رئیسی جدیت در کار داشتند و مواخذه و بازخواست را بسیار جدی انجام می‌دادند.

وی با تأکید بر اینکه هرچقدر به آقای رئیسی نزدیک‌تر می‌شدیم، کار بسیار سخت‌تر می‌شد، زیرا او اهل آشنا بازی نبود، ادامه داد: آقای رئیسی اخلاق را همواره رعایت می‌کرد و مبنای او همواره اخلاق بود.

سخنگوی دولت ادامه داد: ذره‌ای منیت و تکبر در آقای رئیسی وجود نداشت و خود را یک طلبه ساده می‌دانست. آقای رئیسی تاکید داشتند که اگر در تصمیم گیری، چیزی جز خدا را مدنظر قرار دهیم، مرتکب شرک شده ایم.


بیشتر بخوانید:

جزئیات مراسم تشییع پیکر رئیسی در تبریز، قم، مشهد و تهران

انتشار ویدئویی از تکاوران ارتش از محل حادثه سقوط هلیکوپتر رئیسی

جلسه فوق‌العاده سران قوا به میزبانی مخبر برگزار شد


بهادری جهرمی همچنین گفت: هرکس می‌خواست از چشم آقای رئیسی بی افتد، باید از موضوع رأی یا رأی آوری صحبت می‌کرد. ایشان با توجه به اینکه رئیس جمهور به شدت پرکار بود، در عین حال دعای توسل او ترک نمی‌شد.

وی اضافه کرد: برخی روسای جمهور گذشته فکر می‌کردند که رهبر هستند و دچار جو زدگی می‌شدند درحالی که آقای رئیسی کاملا واقف به وظایف ریاست جمهوری و رهبری بود.

سخنگوی دولت با تأکید بر اینکه رئیسی مورد به مورد دستورات رهبری را در جلسات هیئت دولت بررسی می‌کردند و از وزیر مربوطه نسبت به اجرای این دستورات توضیح می‌خواستند، گفت: امکان نداشت از آقای رئیسی بشنوید که فلان دستور از سوی رهبر انقلاب آمده است؛ لذا ما به صورت تحلیلی متوجه می‌شدیم که فلان موضوع، دستور حضرت آقا بوده است، اما او تاکید داشت که هیچکس نباید متوجه این مسئله شود؛ چرا که معتقد بود رهبری نباید برای ما هزینه شود بلکه ما باید خودمان را برای رهبری هزینهکنیم.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سخنگوی دولت
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱
0
3
هلشت و پلشت دیگه بسه برو خونه تون هوا داره تاریک میشه بچه
نظرات شما