تاریخ انتشار: ۱۲:۳۲ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۳

پزشکیان: در روز سانحه بالگرد رئیس جمهور اعلام هشدار نارنجی داده بودند

مسعود پزشکیان با اشاره وضعیت آب و هوا در روز شهادت رئیس جمهور گفت: از روز قبل اعلام کرده بودند آب و هوا نارنجی است و هشدار نارنجی داده بودند. در چنین وضعیتی نمی‌دانم چرا این کار را کردند.

پزشکیان: در روز سانحه بالگرد رئیس جمهور اعلام هشدار نارنجی داده بودند
رویداد۲۴ | مسعود پزشکیان نماینده تبریز با حضور در مراسم تشییع شهدای خدمت در تبریز با اشاره حضور پرشور مردم در این مراسم گفت: یکی از خصوصیات ریاست جمهوری همین مردمی بودنشان بود کاری به بقیه کار‌ها ندارم اینکه آدم به قدرتی برسد، ولی قیافه و لحنش عوض نشود و با مردم مثل آدم عادی صحبت کند با ارزش است و این ویژگی را در خیلی از روسای جمهور نداشتیم.

به گزارش ایلنا، وی با بیان اینکه استقبال مردم نشان می‌دهد نسبت به این شهیدان که شبانه روز تلاش می‌کردند، قدردان هستند، گفت: دوربین‌ها شاید بتواند اندکی از این قدردانی را در تصویر نشان دهد.

نماینده تبریز با اشاره به شهادت کادر پرواز گفت: خدا روح آن عزیزان را شاد، ولی من معتقدم در این هوا نباید این عزیزان پرواز می‌کردند انسان حیفش می‌آید که بزرگانی مثل این افراد را به سادگی از دست بدهد.


بیشتر بخوانید:

اطلاعیه ستاد برگزاری مراسم جانباختگان سقوط هلیکوپتر رئیسی | انتشار جزئیات مراسم تشییع پیکر رئیس‌جمهور و همراهان

وزیر ارتباطات: موبایل یکی از سرنشینان بالگرد رئیس‌جمهور تا ۸ شب روشن بود

ببینید| ویدئویی دلخراش از لحظه پیداشدن بالگرد رئیس‌جمهور


وی با بیان اینکه می‌شد محاسبه کرد و این کار انجام نشود، گفت: از روز قبل اعلام کرده بودند آب و هوا نارنجی است و هشدار نارنجی داده بودند. در چنین وضعیتی نمی‌دانم چرا این کار را کردند به هر حال این اتفاق افتاد روحشان شاد، اما به این سادگی این آدم‌ها را نمی‌شود گیر آورد. نباید اجازه دهیم این افراد به سادگی از دستمان بروند.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مسعود پزشکیان
نظرات شما