تاریخ انتشار: ۲۱:۰۶ - ۰۶ خرداد ۱۴۰۳

خروجی جلسۀ انتخاباتی جبهۀ اصلاحات چه بود؟

اصلاح‌طلبان در دوراهی ورود مشروط به انتخابات و یا تصمیم‌گیری بعد از بررسی صلاحیت‌ها هستند؛ تصمیم‌گیری به جلسه بعد موکول شد.

خروجی جلسۀ انتخاباتی جبهۀ اصلاحات چه بود؟

رویداد ۲۴ | عصر امروز جلسۀ فوق‌العاده جبهۀ اصلاحات با حضور نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی از شخصیت‌های سیاسی این جریان برگزار شد.

صفر اسلامی، عضو جبهه اصلاحات در رابطه با کم‌وکیف این جلسه گفت: در جلسۀ امروز جزئیات ورود جبهۀ اصلاحات به انتخابات ریاست‌جمهوری به بحث گذاشته شد و چندین نظر بیشتر از بقیه نظرات مطرح بود.

یک نظر مهم این بود که جبهۀ اصلاحات به صورت مشروط وارد انتخابات شود و نظر مهم دوم این بود که نامزد‌های اصلاح‌طلب برای ثبت‌نام در انتخابات اقدام کنند و بعد در رابطه با نحوۀ حضور نتیجه‌گیری شود.

البته در این جلسه این موضوع به رای گذاشته نشد و نظر قطعی و رای‌گیری به جلسه آیندۀ جبهه که در ۲-۳ روز آینده برگزار می‌شود، موکول شد.

یکی دیگر از تحلیل‌ها و نظراتی که در این جلسه مطرح شد، امکان رقابت سه ضلعی در انتخابات پیش‌رو بود و اعضا معتقد بودند در صورت تایید صلاحیت برخی چهره‌های اعتدالی و اصلاح‌طلب، مردم شاهد رقابت بین اصولگرایان، اعتدالیون و اصلاح‌طلبان خواهند بود.

منبع: فارس
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما