تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۳

ببینید| احمدی‌نژاد: به زودی همه چیز به تنظیم خودش برمی‌گرده!

احمدی نژاد: وقتی این گوشه و کنار چیز‌هایی می‌بینیم، می‌گوییم این مال ما نیست، اما فشار‌های اقتصادی و چیز‌های دیگری آمده و کمی از تنظیم خودمان خارج شدیم. ان شاءالله بزودی همه چیز به تنظیم خودش برمی گردد.

ببینید| احمدی‌نژاد: به زودی همه چیز به تنظیم خودش برمی‌گرده!
رویداد۲۴ | محمود احمدی نژاد، رئیس دولت‌های نهم و دهم در جمع تعدادی از هوادران خود گفت: تمام سلول‌های وجودم امیدواری است که به لطف و فضل خدا و به همت ملت بزرگ ایران، ان شاءالله خیلی زود شرایط به نفع مردم، به نفع حل مشکلات اقتصادی و بعد هم مشکلات فرهنگی و اجتماعی که به ما تحمیل شده است، تغییر خواهد کرد. ایران اینگونه نبوده، وقتی این گوشه و کنار چیز‌هایی می‌بینیم، می‌گوییم این مال ما نیست، اما فشار‌های اقتصادی و چیز‌های دیگری آمده و کمی از تنظیم خودمان خارج شدیم. ان شاءالله بزودی همه چیز به تنظیم خودش برمی گردد.

احمدی نژاد مدعی شد: ما هیچ وقت نمی‌خواهیم ملتی ضعیف و فقیر باشد. همه خوبی‌ها را برای همه می‌خواهیم. ملت ایران همیشه همین طور بوده. خوبی‌ها را برای همه خواسته. هیچوقت دنبال این نبوده که بگوید ما دیگران را فقیر کنیم تا خودمان برداریم.

به شما عرض کنم که به لطف خدا این اتفاق‌ها خیلی زود خواهد افتاد و می‌بینید که یک سلسله اتفاقاتی پشت سر هم می‌افتد که می‌گویید فلانی گفت، خدا پدر و مادرش را بیامرزد.

منبع: دیده بان یاران

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما