تاریخ انتشار: ۱۷:۳۱ - ۰۱ تير ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۴ نظر

حمله تند امام جمعه کرج به ظریف و پزشکیان؛ باید برخورد جدی کرد

امام جمعه کرج با کنایه به اظهارات اخیر ظریف گفته: درباره برجام و تحریم دروغ می‌گویند.

حمله تند امام جمعه کرج به ظریف و پزشکیان؛ باید برخورد جدی کرد

رویداد ۲۴ | حسینی همدانی، امام جمعه کرج در اظهاراتی جنجال برانگیز گفت: راجع به برجام و تحریم‌ها دروغ پراکنی می‌کنند، برخی از این آقایان زمینه ترور سردار عزیز دل‌ها را فراهم کردند و پس از شهادتش رفتند تلاش کنند تا با قاتل سردار سلیمانی مذاکره کنند.

وی در بخشی از خطبه‌های نماز جمعه کرج، با اشاره به در پیش بودن چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، گفت: درمیدان رقابت.‌های انتخاباتی باید خیلی از امور را درا نتخاب نامزد اصلح مدنظر قرار داد.

آنگونه که فارس روایت کرده، خطیب نماز جمعه کرج افزود: یکی از ملاک‌ها در انتخاب این است که آیا فرد در مسیر ولایت قرار داد یا مقابل آن؟

وی با تاکید براینکه با رأی دادن باید به تکلیف خود عمل کنیم، بیان کرد: بنابر این با شناسایی و بررسی نامزد‌ها انتخاب اصلح را داشت.

امام جمعه کرج یادآورشد: در میزگرد‌ها و مناظرات به خوبی می‌شود اصلح را انتخاب کرد چراکه از نوع استدلال، حوصله، عملکرد و درجایی که سابقه داشتند نامزد‌ها یا فرصت‌هایی که برای خدمت داشتند بررسی لازم را می‌توان داشت.

نماینده، ولی فقیه دراستان البرز گفت: آنچه زیبنده نظام اسلامی است رقابت انتخاباتی درمسیراخلاق مداری است به ویژه که رهبرمعظم انقلاب فرمودند از لجن پراکنی پرهیز شود.

حسینی همدانی اضافه کرد: گاهی افراد به صراحت در چشم ملت نگاه می‌کنند و دروغ می‌گویند.

وی یاد آورشد: دردولت عبرت در گذشته دروغ می‌گفتند به دیگری تهمت می‌زدند، تلاش مجاهدان درعرصه‌های مختلف را نادیده می‌گرفتند و دستاورد‌های نظام اسلامی را زیرسوال می‌بردند.


بیشتر بخوانید: حمله علم الهدی از ظریف: دیروز آب خوردن را به برجام گره زدید، امروز نان مردم را؟


امام جمعه کرج بیان کرد: آیا نباید مدعی‌العموم و دستگاه قضا اقدامی داشته باشد؟ بنابراین باید برخورد جدی کرد.

امام جمعه کرج ادامه داد: نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی آیا جرم نیست؟ کسی که در رسانه ملی دروغ می‌گوید مجرم است.

وی یاد آورشد: نمی‌دانید عده‌ای از هر فرصت استفاده می‌کنند برای اینکه به نظام اسلامی چنگ بزنند و تلاش مجاهدان را زیرسوال ببرند برای اینکه قبیله‌های قومی را تحریک کنند و هزینه سازی برای نظام اسلامی داشته باشند.

نماینده، ولی فقیه در استان البرز گفت: عالی‌ترین فرمانده نیروی دریایی ارتش شخصی از اهل سنت است و چند استاندار کرد هستند.

وی اضافه کرد: رهبرمعظم انقلاب درسال ۹۴ مقابل جریان غیرانقلابی داخل نظام ایستاد و شاخص‌های جریان‌های غیر انقلابی را می‌دانیم.

حسینی همدانی گفت: برخی از این جریان غیرانقلابی همان‌هایی هستند که درسال ۸۲ نامه به رهبرمعظم انقلاب نوشتند که تسلیم آمریکا و غرب باشید و مکرر رهبر معظم انقلاب تذکراتی دراین زمینه داشت، ولی عمل نکردند بطوریکه خودشون هم گفتند که عمل نکردیم.

وی یاد آورشد: راجع به برجام و تحریم‌ها دروغ پراکنی می‌کنند، برخی از این آقایان زمینه ترور سردار عزیز دل‌ها را فراهم کردند و پس از شهادتش رفتند تلاش کنند تا با قاتل سردار سلیمانی مذاکره کنند.

امام جمعه کرج تاکید کرد: با اعتماد به نفس کامل قرآن را به غلط تفسیر می‌کنند درحالی که خودشان با دشمن عکس یادگاری می‌گیرند و گل می‌گویند با دشمن و گل می‌شنوند حتی براشون گریه هم کردند.

امام جمعه کرج یاد آورشد: اکنون امریکا سفیرش را به عنوان سفیر فوق العاده تغییر داده و یک خانم جایگزین کرده تا بحران‌ها و تنش‌هایی را ایجاد کند.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات استان البرز و تشکیل ستاد‌ها گفت: برخی از اطرافیان من ممکن است درستاد‌ها فعالیت کنند ربطی به من ندارد و کسی نمی‌داند من به چه کسی رای می‌دهم!

نماینده، ولی فقیه دراستان البرز گفت: شاخص‌هایی که رهبرمعظم انقلاب بیان فرمودند درانتخابات مدنظر قرار گیرد و درداخل کشور نیروی کارآمد داریم و کسی به غیر از این مدنظر قرار دهد با نظام زاویه دارد.

وی تاکید کرد: یک شاخص خوب آن است که ببینیم چه کسی از چه کسی حمایت می‌کند، آقایان این سرمایه عظیمی که امروز داریم به برکت خون شهدا است آن را حفظ کنید.

امام جمعه کرج ادامه داد: توهین به رییس جمهور چه سودی برای شما دارد در دوران حیاتش مگر توهین نکردید؟ بنابراین ادب را رعایت کنید.

وی درادامه تاکید کرد: هیچ کس از امکانات عمومی به نفع کاندیدا خاص استفاده نکند و دقت نظر لازم دراین زمینه نیز دراستان البرز وجود داشته باشد.

امام جمعه کرج با اشاره به فراسیدن روز عید غدیر خم این روز را یکی از اعیاد مهم برشمرد و گفت: غدیر یک فرهنگ اصیل وفطری است و پیام روش آن حکومت و مدیریت بوده که دراین زمینه یکی از مهمترین ویژگی‌ها مرزبندی با دشمنان خدا و، ولی خدا است.

وی یاد آورشد: تلاش می‌شود مکتب رسول الله را زمین بزنند، استکبار جهانی، رژیم غاصب و عده‌ای در داخل کشور اگر فرصت پیدا کنند این اقدام را انجام می‌دهند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
1
7
این امام جمعه ها چرا اینقدر پرت و پلا می گویند ؟!!!!
ناشناس
|
Germany
|
۱۹:۳۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
1
8
قمه به دست های موتوری و کفن پوش ها و دلواپس های پای دار چی دوباره دارند بیرون می آیند !!!!
یعقوب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
0
0
چوب را که برداری گربه دزده خودش حساب کار دستش میاد.
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
0
0
خدایا شراین قوم ظالم روبه خودشون برگردان.چقدراراجیف گوش کنیم
نظرات شما