تاریخ انتشار: ۰۹:۵۶ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

نگرانی هواداران آبی‌پوش پایتخت | مذاکره استقلال با دو بازیکن خارجی در خفا

نقل و انتقالات استقلال در حالی انجام می‌شود که مذاکرات باشگاه با بازیکنان جدید وارد فاز رونمایی رسمی نشده است حالا باید دید سیاست آبی‌ها در این نقل و انتقالات به چه شکل پیش خواهد رفت.

استقلال تهران

رویداد۲۴ ۲ بازیکن ایرانی و ۲ گزینه خارجی: باشگاه استقلال در پشت پرده فصل نقل و انتقالات فعالیت زیادی دارد، اما هنوز از هیچکدام خرید‌های خود رونمایی نکرده تا هواداران این تیم نگران اوضاع نقل و انتقالاتی این تیم باشد.

به نظر می‌رسد که استقلالی‌ها با ۲ بازیکن خارجی به توافق رسیدند، اما هنوز نام هیچکدام از این بازیکنان رسما منتشر نشده و خبری از پیوستن آن‌ها به صورت رسمی منتشر نشده است تا فعالیت آبی‌ها در این زمینه نامشخص باشد.

همچنین مهم‌ترین نقل و انتقالات آن‌ها جذب جواد آقایی‌پور و محمدحسین اسلامی است که استقلالی‌ها با جدیت زیادی با این بازیکنان در حال مذاکره هستند و از مراحل مذاکره با این دو بازیکن هنوز خبر رسمی منتشر نشده است.


بیشتر بخوانید: اعتراض سرمربی استقلال از شرایط نابسامان باشگاه؛ جواد نکونام تهدید کرد


باشگاه استقلال روز گذشته با ۲ ستاره فصل گذشته خود به توافق رسید، آرمین سهرابیان و ابوالفضل جلالی مدافعان این تیم ۲ فصل دیگر در استقلال حضور خواهند داشت و این شروع فعالیت آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات بود.

باید دید سیاست آبی‌ها در فصل نقل و انتقالات به چه شکل پیش خواهد رفت و آن‌ها در چه زمانی از اولین خرید خود رونمایی خواهند کرد و رسما وارد فاز نقل و انتقالات خواهند شد.

منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات شما