تاریخ انتشار: ۱۳:۰۴ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

واکنش تاج از اظهارات عزیزی درباره تیم ملی ایران

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران از انتقاد خداداد عزیزی درباره قلعه‌نویی و تیم ملی واکنش نشان داد

مهدی تاج

رویداد۲۴ خبر ورزشی نوشت: مهدی تاج در خصوص انتقاداتی که از سوی خداداد عزیزی نسبت به تیم ملی مطرح می‌شود، گفت: ما از نظر توان مالی با بقیه رقبایمان مثل قطر، امارات، قرقیزستان و ... یکی نیستیم و توان مالی کمتری داریم، اما قدرت بیشتری داریم. ما ایرانیم و بهترین هستیم. اگر وضع مالی این باشد و کارشناسان تلویزیون هم با ما همراهی نکنند، قاعدتا شرایط خیلی سخت‌تر می‌شود.

او ادامه داد: همه این افراد در دوره‌ای برای ممکلت زحمت کشیده‌اند و الان هم من می‌دانم آقای قلعه‌نویی با چه تنگنا‌هایی تیم ملی را به صورت جدی هدایت می‌کند. ما اگر لیگ را دیر برگزار کنیم، شاخصه‌های AFC را رعایت نکرده‌ایم و مشکل خواهیم داشتیم. AFC خیلی جدی ما را می‌بیند و اگر هم تا الان سکوت کرده است، به‌خاطر ملاحظات است. وقتی ورزشگاه بلیت الکترونیکی ندارد و نور ورزشگاه مناسب نیست، AFC متوجه می‌شود، اما ملاحظاتی دارد و مراعات می‌کند، اما از ما انتظار دارد.


بیشتر بخوانید: راه اندازی صندوق حمایت از پیشکسوتان | مهدی تاج با پیشنهاد قلعه‌نویی موافقت کرد


تاج همچنین گفت: ما باید کار را حل کنیم. آقای قلعه‌نویی می‌گوید باید حداقل ۳-۴ هفته بازی‌ها انجام شود که من بتوانم از بین آن‌ها یک تیم ملی بیرون بیاورم که وارد مسابقات مقدماتی جام جهانی شوند. با این همه محدودیت و گرفتاری، اگر همه دست‌مان را به هم بدهیم و همه بضاعت‌مان را جمع کنیم، باز هم از رقبا از نظر مادی عقب هستیم. باید تلاش کنیم که از این حرکت‌ها انجام نشود.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به اینکه آیا AFC در مورد پرداخت حق پخش بحثی ندارد، گفت: آن هم یک بحث دارد که بعدا مفصل صحبت می‌کنم. شرایط حق پخش به خوبی پیش می‌رود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما