تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از توهین به حامیان پزشکیان

روزنامه اصولگرا از مهدی جمشیدی که به ۱۷ میلیونی که به پزشکیان رای‌دادند گفته "کودک صفت نادان" انتقاد کرد.

انتقاد تند روزنامه اصولگرا از توهین به حامیان پزشکیان

رویداد۲۴| روزنامه فرهیختگان در یادداشتی نوشت: هیچ‌کس حق ندارد آرای عمومی را تحقیر و برآیند رای مردم را تمسخر کند.

این قبیل مواضع که رای‌دهندگان به مسعود پزشکیان را «جامعه نابالغ و کودک‌صفت نادان» می‌داند و در سوی دیگر رای‌دهندگان به سعید جلیلی را «مغزهای کوچک زنگ‌زده» نادرست است.

مهدی جمشیدی چهره نزدیک به ستاد جلیلی روز گذشته به‌جای آسیب‌شناسی دلایل شکست کمپین انتخاباتی جریان متبوع خود تیغ تیز نقدش را به سمت مردم گرفت و با اهانت به ۱۷ میلیون رای‌دهنده به کاندیدای پیروز، در جملاتی عجیب با عباراتی مثل جامعه نابالغ، کودک‌صفت و نادان نوشت: «جامعه نابالغ و کودک‌صفت که گرفتار تلاطم‌هاست. این ۱۷ میلیون نفر، هزینه گزاف نادانی سیاسی خویش را بر بخش دیگر جامعه تحمیل کردند. فقط نادان می‌تواند به نادان دیگر، رای بدهد. این نوع مردم‌سالاری، شایسته کودک‌صفتان بی‌بهره از تعقل است.»

ما از بازنشر این جملات شرمساریم اما ظاهرا برخی اطرافیان کاندیداها نمی‌خواهند قبول کنند که انتخابات پایان یافته است. نمی‌خواهند بپذیرند که در جامعه‌ای با درجه تکثر بالا نباید در آتش اختلافات دمید و لاجرم باید سراغ انسجام ملی رفت. آیا آقایان تصوری از ۳۰ میلیون رای‌دهنده دارند؟

آیا آن‌ها را مردم می‌پندارند یا صرفا ابزاری برای کسب قدرت؟ آیا اساسا فکر می‌کنند؟ آقایان حداقل شما فرمان را از دست رادیکال‌ها بگیرید و با دست‌فرمان آن‌ها طی طریق نکنید.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما