تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۳
تعداد نظرات: ۱ نظر

صفر تا صد مدیران استقلال تغییر می‌کنند

با رقم خوردن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و حضور اصلاح طلبان در راس دولت حالا خبر‌هایی درباره باشگاه استقلال هم به گوش می‌رسد.

صفر تا صد مدیران استقلال تغییر می‌کنند

رویداد۲۴| با توجه به پایان یافتن مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور دولت چهاردهم شایعاتی نیز درباره به وجود آمدن تغییر و تحول در هیئت مدیره باشگاه استقلال به گوش می‌رسد.

در شرایطی که مدیران باشگاه استقلال مجمع عمومی این باشگاه را در تاریخ بیستم خرداد ماه برگزار و قرار شد در تاریخ سوم تیر مجمع نهایی و بعدی را برگزار کنند تا هیئت مدیره مشخص شود این موضوع تا روز چهارشنبه سیزدهم تیر ماه به طول انجامید و در یک اقدام به ظاهر عجولانه (بدون تشکیل مجمع) اعضای هیئت مدیره مشخص شد.

در این میان گروهی از این موضوع خبر دادند که با توجه به پیش‌بینی صورت گرفته از پیروزی اصلاح طلبان و نتیجه انتخابات ریاست جمهوری و اینکه شاید با حضور پزشکیان در راس دولت تغییراتی در راس مدیریت هلدینگ خلیج فارس به وجود بیاید این اقدامات به سرعت صورت گرفته است.

حالا این بحث مطرح شده که با تغییرات ایجاد شده در دولت و حضور اصلاح طلبان به زودی همه مدیران باشگاه استقلال تغییر کرده و از صفر تا صد اعضای هیئت مدیره نفرات جدیدی روی کار خواهند آمد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: استقلال تهران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۱۸
0
0
تغییر علی عسکری در صدر اولویت خوسته های کرکنان زحمتکش هلدینگ خلیج فارس است
نظرات شما