تاریخ انتشار: ۱۵:۵۰ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌هایی جداگانه به وزیر امور خارجه لبنان و دبیرکل حزب‌الله، سالگرد پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت.

رویداد۲۴-وزیر امور خارجه کشورمان در پیام‌هایی جداگانه به وزیر امور خارجه لبنان و دبیرکل حزب‌الله، سالگرد پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت.در بخشی از پیام محمدجواد ظریف خطاب به جبران باسیل، همتای لبنانی خود آمده است: این پیروزی بزرگ، که در نتیجه رشادت‌ها و جانفشانی‌های فرزندان قهرمان ملت لبنان، وحدت کلمه و انسجام ملی همه طوایف و رهبران نیروهای سیاسی و مردمی به دست آمد، باعث مصونیت و اقتدار بیش از پیش لبنان در برابر طمع ورزی و توسعه طلبی رژیم صهیونیستی شد.

وزیر امور خارجه کشورمان همچنین خطاب به سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان نیز نوشت: بدون تردید درایت جنابعالی در کنار جانفشانی و روحیه شهادت طلبی رزمندگان مقاومت اسلامی و همچنین همراهی، استقامت و پایداری آحاد ملت لبنان، این پیروزی بزرگ و شیرین را در برابر رژیم صهیونیستی و هواداران آن رقم زد. این فتح و ظفر ماندگار در کنار سایر موفقیت‌های رزمندگان مقاومت اسلامی از جمله پیروزی ارزشمند در «عرسال»، بیش از پیش موجبات یاس و نومیدی حامیان منطقه‌ای و بین‌المللی رژیم صهیونیستی را فراهم ساخت.

منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: