تاریخ انتشار: ۱۹:۴۱ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
فرزند حجت‌الاسلام کروبی گفت: قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.

رویداد۲۴-فرزند حجت‌الاسلام کروبی گفت: قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.محمدحسین کروبی با اشاره به ملاقات قاضی‌زاده هاشمی با حجت‌الاسلام کروبی در یکی از بیمارستان‌های تهران گفت: در دیداری که امروز وزیر بهداشت به همراه برخی ماموران امنیتی با حجت‌الاسلام کروبی در بیمارستان داشتند، قول‌های مساعدی به پدرم داده شد.

او افزود: بر این اساس آقای قاضی‌زاده هاشمی از طرف دولت به حجت‌الاسلام کروبی وعده داد که دولت دوازدهم همه تلاش خود را برای پیگیری و تحقق مطالبات آقای کروبی به کار خواهد گرفت.

فرزند حجت‌الاسلام کروبی یادآور شد: بر اساس وعده‌هایی که داده شد و پیگیری‌هایی که به عمل آمد، آقای کروبی هم اعتصاب غذای خود را شکست.

محمدحسین کروبی در مورد وضعیت جسمانی حجت‌الاسلام کروبی هم گفت: وضعیت پدر بهتر است اما زمان مرخص شدن ایشان از بیمارستان را پزشکان تشخیص می‌دهند و ما از آن اطلاعی نداریم.

منبع: ایلنا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
0
0
چرا کسی بداد اقای بقایی نرسید و حتی به ریس جمهور هم اجازه ملاقات ندادند ان هم ریس جمهوری که مردم بزایش جان می دهند دورود بر عدالت سلام بر ازادی و دورود بر احمدی نزاد و ننگ بر تبعیض
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: