مصلحی: وزیرخارجه انگلیس کدها را به جاسوسان در ایران داد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۴ دی ۱۳۹۶
وزیر سابق اطلاعات گفت: بعد از انقلاب، MI6 انگلیس در پشت صحنه همه توطئه‌هایی که در ایران اتفاق افتاده، بوده است و دو ماه قبل وزیر خارجه انگلیس به ایران آمد تا کد رمزهای خاص را به جاسوس‌های انگلیسی مستقر در ایران بدهد.

رویداد۲۴-وزیر سابق اطلاعات گفت: بعد از انقلاب، MI6 انگلیس در پشت صحنه همه توطئه‌هایی که در ایران اتفاق افتاده، بوده است و دو ماه قبل وزیر خارجه انگلیس به ایران آمد تا کد رمزهای خاص را به جاسوس‌های انگلیسی مستقر در ایران بدهد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدر مصلحی امشب در جمع مردم قرچک، در خصوص حرکت عظیم 9 دی ملت ایران در سال 88 اظهار داشت: فتنه 88 با طراحی‌ کشورهای خارجی و با اجرای عوامل داخلی انجام و با حضور پرشور مردم در حماسه 9 دی متوقف شد.

وی گفت: حماسه 9 دی سال 88 عبور مردم ولایت‌مدار از روی برخی خواصی بود که در صحنه حاضر نشدند و ملت ایران به‌صورت بسیجی‌وار و جهادی عمل و فتنه را متوقف کردند.

وزیر سابق اطلاعات افزود: دشمن از برگزاری برنامه‌های 9 دی و مراسم‌ باشکوه عاشورا ناراحت است که چرا این ملت ایران همیشه برنامه‌های ملی و مذهبی را زنده نگه می‌دارند.

مصلحی افزود: تاریخ به‌عنوان یک آینه مقابل بشریت است و مردم باید از آن درس بگیرند و خداوند متعال نیز در قرآن به بحث تاریخ نیز اشاره کرده و خطاب به همه بشریت می‌گوید ای مردم درس بگیرید. رجوع به قرآن در دنیای استکبار در حال پیشرفت است.
وی تأکید کرد: آینده دنیای اروپا و آمریکا متعلق به قرآن است و می‌توان با جست‌وجویی در اینترنت به این مقوله پی برد که در نوشته‌های بزرگ‌ترین اساتید دانشگاهی آمریکا و اروپا نوشته شده که آمریکا در حال فروپاشی است.

کشورهای اروپایی و آمریکایی برنامه اسلام‌هراسی راه انداخته‌اند

وزیر سابق اطلاعات بیان داشت: در حال حاضر، در کشورهای اروپایی و آمریکایی که برنامه اسلام‌هراسی راه انداختند، باعث‌ شده که خیلی از دانشمندان اروپایی به اسلام روی آورند و قرآن کریم کتاب هدایت است را مورد کنکاش قرار دادند.

مصلحی اظهار داشت: بر اساس آمار و گزارش‌های ارائه‌شده در کشورهای اروپایی و آمریکایی بیش از 50 درصد تولدها به‌صورت نامشروع اتفاق می‌افتد و قرآن کریم، دنیای اروپا را از این بن‌بست خارج می‌کند.

وی بیان داشت: کتاب‌های نهضت حسینی در کشورهای اروپایی در حال ترجمه و فروش است و این حرکت از پیاده‌روی اربعین حسینی نشأت می‌گیرد.

وزیر سابق اطلاعات گفت: در قرآن کریم، بیش از 2 هزار آیه به تاریخ پرداخته است که ای مردم از تاریخ درس عبرت بگیرید و حماسه 9 دی جزو تاریخ است و مردم باید از فتنه 88 و حماسه 9 دی درس بگیرند.

مردم پاسخ دندان‌شکنی به فتنه‌گران جدید خواهند داد

وزیر سابق اطلاعات به بیانات رهبری اشاره کرد و گفت: جامعه‌ای موفق خواهد بود که اقتصاد اسلامی و فرهنگ اسلامی را در امور اجرایی کشور به کار ببرد و مطمئناً چنین دولتی موفق خواهد بود.

مصلحی بیان داشت: یک سال و نیم پیش فتنه امروز را پیش‌بینی کرده بودیم که چنین اتفاقی می‌افتد و در حال حاضر مشاهده می‌کنید و این فتنه‌گران دوباره اشتباه کردند و مردم پاسخ دندان‌شکن خواهند داد.

وی تأکید کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، MI6 انگلیس در پشت صحنه همه توطئه‌هایی که در ایران اتفاق افتاده بوده است و در حال حاضر هم دو ماه قبل وزیر خارجه انگلیس به ایران آمد تا کد رمزهای خاص را به جاسوس‌های انگلیسی مستقر در ایران بدهد.

مردم پای آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند

وزیر سابق اطلاعات به بحث برجام اشاره کرد و گفت: وزیر امور خارجه سابق آمریکا در گفت‌وگوی خود اعلام کرد که من در مناظره‌های برجام یک مشاور عالی ایرانی داشتم که کدهای اصلی بحث برجام را به من می‌داد و در این خصوص مذاکره می‌کردم؛ این فرد نایب رئیس شورای عالی امنیت ملی ایران بود.

وی گفت: در تاریخ تجزیه و تحلیل داشته باشید؛ مردم پای آرمان‌های انقلاب خود ایستاده‌اند و دشمنان در فتنه جدید کشتار و اغتشاش را از شهرهای کوچک و ولایت‌مدار آغاز کردند تا بتوانند اغتشاش خیابانی را از این شهرها پی بگیرند.

مصلحی گفت: اغتشاش و آشوب در سال 88 مربوط به قشر متوسط به بالا بوده ولی در فتنه جدید اغتشاش مربوط به قشر متوسط به پایین است که از مسائل اقتصادی رنج می‌برند و بر اساس همین نیاز با افکار و عقاید این خانواده‌ها بازی شده است.

آقازاده‌ها خودروهای گران‌قیمت را چگونه وارد ایران می‌کنند؟

وزیر سابق اطلاعات افزود: اگر سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در کشور اجرا می‌شد و توسط دولت‌ها به بازی گرفته نمی‌شد، این وضع معیشت مردم نبود و ملت ایران از نظر اقتصادی در وضعیت بهتری قرار داشتند.

مصلحی گفت: مگر دولت‌مردان نمی‌گویند که ما تحریم هستیم؛ پس این آقازاده‌ها خودروهای گران‌قیمت را چگونه وارد ایران می‌کنند که نمونه بارز آن خودروی پورشه است که بیشترین آن در ایران است.

مصلحی به نام دیگر فتنه اشاره کرد و گفت: فتنه مانند ناخالصی‌های طلا می‌ماند که در آتش ذوب قرار گرفته و براده‌های آن در آتش ذوب می‌شود و فتنه نیز به همین صورت است که خواص و فتنه‌گران در زمان‌های فتنه از انقلاب و نظام ریزش می‌کنند.

وی گفت: در فتنه 88 مردم به مدت 6 ماه صبر کردند و در 9 دی جواب دندان‌شکن به استکبار جهانی، آمریکا و انگلیس دادند؛ مردم مقابل مشکلات اقتصادی ایستادگی می‌کنند، ولی هیچ‌وقت مقابل ارزش‌های نظام و انقلاب و خون جوانان این مرز و بوم کوتاه نمی‌آیند.

منبع: فارس
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: