تاریخ انتشار: ۱۲:۴۷ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷
احمد زیدآبادی با اشاره به درگذشت حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی نوشت: با آنکه دیدگاه‌های سیاسی آن مرحوم با من قرابتی نداشت؛ اما همیشه رگه‌‌‌‌ای پر رنگ از انصاف و صداقت؛ در اظهارنظرهایش نمایان بود و همین نکته افزون بر آنکه او را از بسیاری از همگنانش مجزا می‌‌‌ساخت؛ بیانش را نیز مطبوع و دلپذیر می‌‌کرد.

رویداد۲۴-احمد زیدآبادی با اشاره به درگذشت حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی نوشت: با آنکه دیدگاه‌های سیاسی آن مرحوم با من قرابتی نداشت؛ اما همیشه رگه‌‌‌‌ای پر رنگ از انصاف و صداقت؛ در اظهارنظرهایش نمایان بود و همین نکته افزون بر آنکه او را از بسیاری از همگنانش مجزا می‌‌‌ساخت؛ بیانش را نیز مطبوع و دلپذیر می‌‌کرد.احمد زیدآبادی در یادداشتی با عنوان «جای خالی سید مهدی طباطبایی» نوشت: 

از درگذشت سید مهدی طباطبایی متأثر شدم. او را هیچگاه از نزدیک ندیدم؛ اما اظهارنظرهایش را در رسانه‌‌ها دنبال می‌‌‌‌کردم.

او در فهرست جناح «اصولگرا» به مجلس هفتم راه یافت؛ اما نمی‌‌‌‌‌‌دانم از دوستان اصطلاحاً اصولگرای خود چه دید که به سرعت با آنان زاویه پیدا کرد و به مقابلۀ کلامی با آنها برخاست.

با آنکه دیدگاه‌های سیاسی آن مرحوم با من قرابتی نداشت؛ اما همیشه رگه‌‌‌‌ای پر رنگ از انصاف و صداقت؛ در اظهارنظرهایش نمایان بود و همین نکته افزون بر آنکه او را از بسیاری از همگنانش مجزا می‌‌‌ساخت؛ بیانش را نیز مطبوع و دلپذیر می‌‌کرد.

به هر حال، شخصیتی منصف و منتقد؛ چهره در نقاب خاک فرو پوشید. به گمانم جای خالی او را در موقعیت خاص‌‌‌اش، کسی پر نکند. خداوند او را مورد رحمت و لطف خود قرار دهد.

منبع: ایلنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین