تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۷
رویداد۲۴ گزارش می دهد؛
افرادی که مهدی کروبی منصوب کرده چهره‌های استخوان دار سیاست ایران هستند. افرادی که حضور یک نفر آنها چه بسا می‌تواند سرنوشت یک حزب را تغییر دهد. جدول زیر خلاصه‌ای از سوابق این افراد است.
رویداد۲۴ سرانجام شیخ محصور، از همان حصر مدیریت کرد تا حکم قائم مقامی حضرتی که پیش از این در شورای مرکزی حزب تصویب شده بود و البته مخالفانی داشت، ثبت نهایی شود و حالا یک سال و اندی مانده به انتخابات مجلس یازدهم، موتور اعتماد ملی قدرتمند تر از نه سال گذشته، روشن شود.

پایان اختلاف، تولد دوباره یک حزب اصلاح طلب

افرادی که مهدی کروبی منصوب کرده چهره‌های استخوان‌دار سیاست ایران هستند. افرادی که حضور یک نفر آنها چه بسا می‌تواند سرنوشت یک حزب را تغییر دهد. جدول زیر خلاصه‌ای از سوابق این افراد است.

پایان اختلاف، تولد دوباره یک حزب اصلاح طلب +عکسو جدول

پیش از این اعتماد ملی درگیر اختلافات داخلی زیادی بود که انرژی و توان نیروهای این حزب را گرفته بود. ظاهرا اختلافات از زمانی شروع شد که رسول منتجب‌نیا برخی منصوبان مهدی کروبی را تغییر داده بود و همین مسئله باعث نارضایتی جمعی از اعضای حزب شده بود.

از آن زمان سه جناح در حزب شکل گرفت. حامیان منتجب‌نیا مثل اسماعیل دوستی، منتقدان منتجب‌نیا مثل اسماعیل گرامی مقدم (که توسط منتجب‌نیا از سخنگویی عزل شده بود) و جوادی حصار و امینی. جناح سوم نیز نیروهایی بودند که به دنبال یک راه میانه می‌گشتند؛ مثل الیاس حضرتی و رضا نوروززاده.

پایان اختلاف، تولد دوباره یک حزب اصلاح طلب

با این حال تحولات یک سال گذشته به سمتی رفت که جناح میانه قید وحدت صد درصدی را بزند و سرانجام با اکثریت شورای مرکزی، الیاس حضرتی قائم مقام جدید حزب شد و مسیر خود را از مسیر حزبی جدا کرد.

پایان اختلاف، تولد دوباره یک حزب اصلاح طلب

پایان اختلاف، تولد دوباره یک حزب اصلاح طلب +عکس و جدول
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
0
0
اعتماد ملي! واقعا ما لغتنامه فارسي و معناي لغات را در كشورمان به سخره گرفته ايم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین