تاریخ انتشار: ۲۳:۴۸ - ۲۲ تير ۱۳۹۷
رییس فیفا اعتقاد دارد روسیه میزبان بهترین دوره تاریخ جام جهانی بوده است.
اینفانتینو: روسیه ۲۰۱۸ بهترین جام جهانی تاریخ است؛ دوران گل آفساید با VAR به پایان رسید

رویداد۲۴ جیانی اینفانتینو در نشست خبری که امروز برگزار شد از بیست و یکمین دوره جام جهانی که در کشور روسیه برگزار شد به عنوان بهترین دوره تاریخ این رقابت ها نام برد. 

اینفانتینو به نقل از سایت فیفا گفته:

دو سال پیش گفتم که جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین دوره این رقابت ها خواهد شد و حالا امروز با قاطعیت می توانم بگویم که جام جهانی ۲۰۱۸ بهترین دوره این رقابت ها در تاریخ است. باید از مردم روسیه، دولت این کشور، رییس جمهور پوتین و مسئولان برگزاری رقابت ها تشکر کنم. این جام جهانی نگاه دنیا به روسیه را تغییر داد. بیش از یک میلیون نفر برای تماشای بازی ها وارد روسیه شدند و بازی ها بیش از ۳ بیلیون بیننده تلویزیونی داشته است. شاهد بازی های زیبایی بودیم و تنها یک تساوی بدون گل در این رقابت ها داشتیم. نظم برگزاری این رقابت بینظیر بوده و از نظر زیر ساخت مثل ورزشگاه ها، هتل ها، فرودگاه ها، حمل و نقل و امنیت هیچ مشکلی وجود نداشته است. افرادی که سابقه حضور در چندین جام جهانی را داشتند این موضوع را تایید می کنند. 

رییس فیفا همچنین در مورد عملکرد کمک داور ویدیویی گفت:

دوران بثمر رسیدن یک گل آفساید در فوتبال با کمک VAR به پایان رسیده است. در این جام هیچ کارت قرمزی به دلیل حرکت خشن ورزشی نداشتیم. هیچ حرکتی از چشم VAR دور نخواهد ماند. درستی تصمیمات داوران با این فناوری به ۹۹ درصد رسیده است. استفاده از کمک داور ویدیویی در جام جهانی تصمیم درستی بود و تجربه موفقی شد.

منبع: وب سایت برنامه نود
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین