تاریخ انتشار: ۰۸:۱۸ - ۲۴ تير ۱۳۹۷

آغاز طرح ارزیابی نسبی مخاطرات محتمل محلات تهران

ارزیابی نسبی مخاطرات محلات تهران به منظور تدوین سند کاهش خطرپذیری حوادث و سوانح در سطح محله‌های پایتخت با استفاده از شاخص‎های مرتبط با آسیب‌پذیری هر محله انجام می شود.

رویداد۲۴-ارزیابی نسبی مخاطرات محلات تهران به منظور تدوین سند کاهش خطرپذیری حوادث و سوانح در سطح محله‌های پایتخت با استفاده از شاخص‎های مرتبط با آسیب‌پذیری هر محله انجام می شود.این طرح که به صورت نمونه و پایه در یک محله از هر منطقه به صورت موفق اجرا شده، امسال تا پایان سال ابتدا در سطح مناطق ۲۲ گانه و سپس در سطح سایر نواحی و محلات انجام خواهد شد. 

بنابراین گزارش، در اجرای این طرح جلسات هماهنگی در سطح نواحی مناطق در محل نواحی و با حضور شهرداران و روسای ادارات نواحی، دبیران شورایاری و مدیران محلات، مربیان خانه‎های دوام و ایمنی، رؤسا و نمایندگان ادارات تخصصی سطح منطقه، نمایندگان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و مدیران سازمان های مردم نهاد برگزار می شود.

با تهیه فهرست مخاطرات، سند کاهش خطرپذیری محلات تهران در برابر حوادث و سوانح محتمل تهیه می‌‌‌‌‌‌شود و در اختیار مناطق ۲۲ گانه قرار می‌‌‌گیرد تا بر اساس این سند نسبت به تهیه برنامه و اجرای طرح‌‌‌های کاهش مخاطرات در هر محله اقدام شود.

منبع: ایلنا
نظرات شما