تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۲۵ تير ۱۳۹۷
ندارم خسارت سردار آزمون را بدهم

ماجرای ادامه‌دار نیسان آبی و پورشه قهوه‌ای

مقصر حادثه تصادف سردار آزمون می‌گوید مهاجم تیم ملی قصد دارد خسارت میلیونی خودرویش را از اوبگیرد و این در حالی است که او قادر به پرداخت این مبلغ نیست.
ماجرای ادامه‌دار نیسان آبی و پورشه قهوه‌ای
رویداد۲۴حادثه تصادف سردار آزمون در مسیر بازگشت به گرگان که چند روز پیش اتفاق افتاد، سر و صدای زیادی به راه انداخت و حواشی نیز برای مهاجم تیم ملی به وجود آورد. البته در این حادثه راننده خودروی نیسان که از عقب به خودروی آزمون زده بود و دو خودروی دیگر را هم درگیر کرد، مقصر شناخته شد. با این حال در فضای مجازی اینطور منتشر شد که آزمون اعلام کرده خسارتی بابت این تصادف از مقصر ماجرا دریافت نخواهد کرد.

حالا اما با گذشت چند روز از آن ماجرا راننده خودروی نیسان که مقصر این تصادف شناخته شد، از مهاجم تیم ملی گلایه دارد. او اگرچه به عنوان مقصر باید تمام خسارت مربوط به این حادثه را بپردازد، می گوید خانواده سردار آزمون زیر قول شان درباره دریافت نکردن خسارت زده‌اند و برای این تصادف رضایت نمی‌دهند.

ماجرای ادامه‌دار نیسان آبی و پورشه قهوه‌ای

امید فاتحی، راننده مقصر تصادف سردار آزمون، اینطور درباره این اتفاق توضیح داد: «روزی که تصادف صورت گرفت، آقای سردار آزمون در فضای مجازی اعلام کرد که هیچ خسارتی بابت حادثه از مقصر دریافت نمی کند اما داماد خانواده شان یک کوپن از بیمه شخص ثالث مرا گرفت و حالا خواهان خسارت شده اند. پلیس مرا مقصر دانسته و قانونا من باید خسارت بدهم، اما شما باید در نظر بگیرید که ماشین 15 میلیون تومانی من را الان کسی 5 میلیون تومان هم نمی‌خرد. از سوی دیگر نزدیک 80 میلیون تومان به خودروی سردار خسارت خورده و یک پراید دیگر هم خسارت دیده که من باید پولش را بدهم. من که با خودروی نیسان کار می‌کنم، چطور باید این پول را پرداخت کنم؟»

وی ادامه داد: «من روی حرف سردار آزمون که گفته بود خسارت خودرویش را نمی‌گیرد، حساب کرده بودم اما حالا پدر او می‌گوید 15 میلیون تومان بده تا کوپن بیمه‌ات را پس بدهیم. وقتی پولی در بساط ندارم، چطور این پول را پرداخت کنم؟ قبول دارم مقصر هستم، ولی به هر حال سردار یک فوتبالیست ملی است که قراردادهای میلیاردی امضا می کند. واقعا 15 میلیون تومان برای او پولی است که خانواده‌اش از آن نمی‌گذرند؟»

از راننده پرسیدیم چرا از بیمه‌اش خسارت را پرداخت نمی‌کند که او گفت: «بیمه من فقط 8 میلیون تومان خسارت می‌دهد. همانطور که گفتم ماشین خودم هم خسارت زیادی دیده و واقعا نمی‌دانم باید چه کنم. سردار یک ورزشکار ملی و محبوب است و من خواهشم این است که حداقل سر حرفی که ابتدا زد و مردم بسیار تحسینش کردند بماند و خسارتی نگیرد.»

با وجود حرف‌های راننده مقصر حادثه تصادف اما از نظر قانونی در این ماجرا کاملا حق با سردار آزمون است. او به عنوان یک شهروند حقش است که بخواهد خسارت میلیونی خودرویش را از مقصر حادثه بگیرد و نمی‌توان به او ایرادی گرفت. اینکه بخواهیم به واسطه شرایط مالی خوب یک فوتبالیست ملی او را به‌خاطر گرفتن خسارت از راننده مقصر تصادف متهم کنیم هرگز اتفاق جالبی نیست و حتی اگر سردار و خانواده‌اش در این ماجرا رضایت ندهند هم نمی‌شود آنها را خطاکار دانست.

منبع: ورزش سه
نظرات شما