تاریخ انتشار: ۱۷:۴۷ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
تیم والیبال ایران در دومین مسابقه خود در جام کنفدراسیون والیبال آسیا مقابل استرالیا به پیروزی رسید تا به عنوان صدرنشین گروه بی راهی دور بعد شود.
استرالیا هم مقابل تیم والیبال ایران تسلیم شد

رویداد۲۴ شاگردان بهروز عطایی عصر امروز (پنجشنبه) در دومین مسابقه خود در AVC کاپ به مصاف استرالیا رفتند و این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست دادند.
ایران در ست های اول، دوم و چهارم این بازی با امتیازات 25 بر 20، 25 بر 22 و 25 بر 16 به پیروزی رسید، اما ست سوم را با نتیجه 25 بر 18 به حریف خود واگذار کرد.
براساس اعلام فدراسیون والیبال جواد کریمی، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار، میثم صالحی، رحمان تقی‌زاده، علی‌اصغر مجرد و اسماعیل طالبی ترکیب آغاز کننده تیم ایران در مسابقه با استرالیا بودند.
شاگردان عطایی در ست های اول و دوم عملکرد خوبی در زدن سرویس، دریافت و حمله داشتند و رسیدن به پیروزی در این 2 ست چندان مشکل نبود. ولی در ست سوم ضعف دریافت و بالا رفتن اشتباهات در زدن اسپک و سرویس، خیلی زود فاصله امتیازی را به سود استرالیا رقم زد. عطایی با به میدان فرستادن اسماعیل مسافر به جای اسفندیار، سعی کرد روند بازی را تغییر دهد ولی در این راه ناکام ماند.
در ست چهارم ایران با چند تغییر وارد زمین شد. مسافر در میدان باقی ماند و امیرمحمد فلاحت خواه و مهران فیض امام دوست هم به جای کریمی و تقی‌زاده در ترکیب اصلی قرار گرفتند. نمایش کم اشتباه بازیکنان ایران در حمله و زدن سرویس‌های با برنامه باعث شد دریافت و توپ گیری تیم حریف دچار مشکل شود و ایران راحت‌تر از ستهای اول و دوم به پیروزی برسد.
تیم والیبال ایران که در این دوره از رقابتها با چین تایپه و استرالیا هم گروه شده است، در نخستین مسابقه خود در جام کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC کاپ) با نتیجه سه بر یک مقابل چین تایپه به پیروزی رسید.
ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا از روز چهارشنبه 17 دی ماه با حضور تیم های ژاپن، کره جنوبی، قزاقستان، ایران، استرالیا، چین تایپه، قطر، ویتنام و تایلند به میزبانی چین تایپه آغاز شد. مسابقات یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال این رقابت ها به ترتیب در روزهای 20، 23 و 24 مرداد برگزار می شود.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین