تاریخ انتشار: ۱۸:۲۶ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
تیم ملی بسکتبال جوانان ایران صبح امروز (پنجشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال جوانان زیر 18 سال آسیا در تایلند مقابل نیوزلند به میدان رفت و شکست خورد. با این نتیجه جوانان ایران سهمیه رقابت های جهانی را از دست دادند.
جوانان بسکتبالیست سهمیه مسابقات جهانی را از دست دادند

رویداد۲۴ تیم ملی بسکتبال جوانان زیر 18 سال ایران در حالی مقابل نیوزلند در مرحله یک چهارم نهایی قرار گرفت که هر سه مسابقه مرحله مقدماتی خود مقابل اندونزی، قزاقستان و ژاپن را با پیروزی پشت سر گذاشته بود.
نیوزلند نیز در مرحله گروهی هند و تایلند را شکست داده بود و مقابل استرالیا باخت تا به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله بعدی برسد. این تیم در یک هشتم نهایی نیز بحرین را برده بود.
این دیدار در نهایت با نتیجه 87 به 72 به سود تیم نیوزلند به پایان رسید تا به این ترتیب ایران سهمیه حضور در رقابت های جهانی را از دست بدهد.
امتیازاتی که بازیکنان ایران در دیدار با نیوزلند گرفتند:
امیرحسین علی یاری دهکردی (11 امتیاز)، بهشاد عرب زاده (19 امتیاز)، امیرحسین رضایی فر (شش امتیاز)، ستار شیخ (سه امتیاز)، محمد تقی لو (شش امتیاز)، عشاق حاتمی فر (سه امتیاز)، احسان دلیرزهان (9 امتیاز)، متین آقاجانپور (6 امتیاز)، پدرام فکوری (2 امتیاز)، علی کاشانی (5 امتیاز)، رضا مرادی ( دو امتیاز)
نتایج کوارترها:
کوارتر نخست: 21 بر 14 ایران
کوارتر دوم: 21 بر 17 نیوزلند
کوارتر سوم: 25 بر 15 نیوزلند
کوارتر چهارم: 24 بر 22 نیوزلند
در مجموع 87 بر 72 به سود نیوزلند
بهترین بازیکن میدان: جیمز ویلیام مورس از نیوزلند 26 امتیاز، 14 ریباند، یک توپ ربایی و یک بلاک داشت.
بهشاد عرب زاده از ایران نیز 19 امتیاز، ریباند، دو توپ ربایی و یک بلاک داشت.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین