تاریخ انتشار: ۱۷:۵۵ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
فرمانده سپاه البرز:
فرمانده سپاه استان البرز گفت: متاسفانه امروز سوداگری جای ایثارگری را گرفته و در کشور حاکم شده و همه این دزدی‌های 3000 و 4000 میلیاردی که مشخص می‌شود از همین سوداگری است.
رویداد۲۴ سردار یوسف مولایی در جلسه شورای اداری استان البرز که امروز شنبه 20 مرداد در استانداری برگزار شد، به شرایط اخیر کشور و برنامه‌ریزی دشمن برای فشار بیشتر، اشاره و اعلام کرد: آخرین راهبرد دشمن در قبال ایران براساس فشار خورد کننده کوتاه مدت و طرح جنگ برای تهدید موجودیت ماست. این طرح به صورت مرحله به مرحله پیش می‌رود اما تاکنون موفق به اجرای آن نشده‌اند ولی بخش‌هایی از آن جلو رفته است.

فرمانده سپاه استان البرز حوادث نهم مرداد در چند نقطه کشور را یکی از مراحل این طرح دانست و گفت: در این مرحله دشمن موفق به ادامه طرح نشد.

وی وضعیت کنونی در قبال ایران را مشابه جنگ احزاب عنوان کرد و افزود: بسیاری از مخالفین که از یکدیگر نفرت داشتند امروز با ولیعهد عربستان جلسه می‌گذارند و از او پول می‌گیرند؛ سلطنت‌طلبان و مریم رجوی با بن سلمان جلسات مشترکی دارند. امروز در شرایطی هستیم که ولیعهد عربستان مشغول ترویج "پان‌ترکسیم" در منطقه است. ما چه بخواهیم و چه نخواهیم این طرح دشمن وجود دارد که اعلام هم شده است بنابراین برای مقابله با چنین طرح‌هایی باید از ذخایر خود استفاده کنیم که یکی از این ذخایر کنگره شهداست.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح‌ها از تابستان داغ ایران نام برده شده است؛ کرج در این مرحله به عنوان چشم فتنه و البرز به عنوان نماد مطرح شد.

مولایی به طرح دشمن برای کشته‌سازی در این مرحله، اشاره و خاطرنشان کرد: دشمن عنوان کرده که کافیست یک کمربند انتحاری در تجمعات منفجر شود.

این مسئول نظامی خاطرنشان کرد: در طرح حمله سری آمریکا به ایران 12 مرحله وجود دارد که شش مرحله آن مربوط به موضوعات داخلی است؛ البته آمریکا به خاطر عدم توانایی در  پاسخگویی به سه سوال تعداد کشته‌های حمله به ایران، هزینه حمله به ایران و مدت زمان پایان حمله،  به ایران حمله نخواهد کرد.

وی با انتقاد از برگزار نشدن کنگره شهدا در استان گفت: این کنگره به جز سه استان در تمامی استان‌های کشور برگزار شده که البرز نیز یکی از این سه استان‌ است.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
14_t.html,15_t.html
گزارش ویژه
پربحث ترین عناوین