تاریخ انتشار: ۱۹:۲۵ - ۰۲ آبان ۱۳۹۷
سرمربی تیم پیکان گفت: ما با پرسپولیس بازی نکردیم اما این موضوع باعث شد پرسپولیس به فینال آسیا برسد و این اتفاق برای فوتبال ایران خوب است.
جلالی: موفقیت پرسپولیس در آسیا یعنی موفقیت لیگ ایران
رویداد۲۴ مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اصفهان در هفته دهم لیگ برتر فوتبال گفت: تقریبا یک ماه است که بازی نکرده‌ایم و سعی بر آن داشته‌ایم تا تمهیداتی داشته باشیم تا تیممان در شرایط مسابقه باشد و فکر می‌کنم در این زمینه موفق بوده‌ایم.

او در ادامه گفت: فردا بازی خیلی خوب و با کیفیتی خواهد بود چراکه روبروی یکی از تیم‌های خوب لیگ بازی خواهیم کرد. تحلیل‌هایی روی این بازی داشته‌ایم و امیدواریم بازی خوبی شود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره کیفیت لیگ برتر گفت: لیگ برتر تعطیلات زیادی داشته است اما وقتی که در کنار آن ببینیم اتفاقات خوبی برای فوتبال رخ می‌دهد، می‌گویم که عیبی ندارد و ارزش آن را دارد.

جلالی ادامه داد: اگر تیم ما با پرسپولیس بازی نکرد در عوض آن منجر شد تا پرسپولیس به فینال راه پیدا کند و این خیلی ارزشمند است. برای تیم ملی نیز من چنین معتقد هستم.

جلالی افزود: موفقیت پرسپولیس در آسیا نشان از  موفقیت لیگ دارد چراکه این تیم از دل همین لیگ به آسیا رفته است و موفق شده است.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: