تاریخ انتشار: ۱۸:۴۴ - ۰۴ آبان ۱۳۹۷
در حاشیه بازی پرسپولیس؛
تیم فوتبال پرسپولیس قبل از سفر به ژاپن اردویی در امارات برگزار می‌کند و مستقیم راهی بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا نمی‌شود.
 رویداد۲۴کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم گرفته است قبل از بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، اردویی دو روزه در دبی برگزار کند. به این ترتیب پرسپولیس دوشنبه به امارات می‌رود و سپس راهی توکیو می‌شود تا در فینال رفت با تیم کاشیما آنتلرز ژاپن بازی کند.

باتوجه به دوری مسافت تا ژاپن و اختلاف ساعت با این کشور انتظار می‌رفت پرسپولیس با پرواز چارتر راهی ژاپن شود که چنین چیزی در برنامه سرخپوشان دیده نمی‌شود.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس در این ارتباط گفت: اولویت ما هم پرواز به ژاپن با چارتر بود، ولی کار اصلا به آنجا نرسید. دو مشکل وجود داشت. اول اینکه به خاطر نزدیک بودن اربعین و سفر مردم به عراق، پرواز کافی وجود نداشت. بحث دیگر این بود که شرکت‌ها برای این پرواز بلند مدت اعلام آمادگی نکردند. ضمن اینکه خود آقای برانکو هم اعلام کرد احتمالا هم در رفت و هم در برگشت تیم یک توقفی در امارات خواهد داشت.

تیم فوتبال پرسپولیس روز ۱۲ آبان در دیدار رفت فینال آسیا به مصاف کاشیما آنتلرز می‌رود. دیدار برگشت ۱۹ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: