تاریخ انتشار: ۱۷:۳۰ - ۰۶ آبان ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
رئیس اداره محیط زیست شمیرانات در مورد عکسی که از یکی از ویلا‌های این منطقه منتشر شده است گفت: "ویلا در اراضی ملی و بخش خارج از اراضی حفاظت‌شده ساخته شده و مسئولیت آن با منابع طبیعی است و محیط زیست در خارج از اراضی حفاظت شده مسئول نیست.
 رویداد۲۴ در پی انتشار عکسی از یک ویلا در منطقه شمیرانات، اکبر شیخ‌زاده، رئیس اداره محیط زیست شمیرانات در مورد ویلای ساخته شده در مسیر فشم ضمن تأیید ساخت آن گفت: "ویلا در اراضی ملی و بخش خارج از اراضی حفاظت‌شده ساخته شده و مسئولیت آن با منابع طبیعی است و محیطزیست در خارج از اراضی حفاظت شده مسئول نیست. "
 
 همچنین حسن شکری، رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان شمیرانات در رابطه با ساخت این ویلا در اراضی ملی گفت: "این ویلا هم در اراضی ملی و هم در مناطق چهارگانه حفاظت شده است. در مورد این ویلا تشکیل پرونده دادیم و به دادگاه ارسال کردیم. چون مالک این ویلا سند مالکیت داشته، دادگاه رای برائت صادر کرده و در حال حاضر، اداره منابع طبیعی به این رای اعتراض کرده و دادگاه تجدیدنظر در حال رسیدگی به این پرونده است. "

در همین حال علی کیان، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران نیز در مورد جزئیات ویلای مورد نظر در منطقه اوشان به تسنیم گفته است "مالک این ساختمان کمی بیش از چهار هزار متر سند دارد و بر اساس آن سند، ساخت و ساز انجام داده است، اما بر اساس بررسی‌های همکاران منابع طبیعی و طبق نقشه‌های ما، حدود سه هزار متر از این بنا جزو منابع طبیعی است. "
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
محمد احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
0
0
به من بگو چطوری ساخته که شما ندیدید لانه مرغ نبوده که شما بکی ندیدم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار