تاریخ انتشار: ۲۲:۱۰ - ۰۷ آبان ۱۳۹۷
در بیانیه‌ای صورت گرفت.
در پی انتشار اخبار غیرواقعی درباره شنود مکالمات رئیس جمهور به نقل از سردار جلالی روابط عمومی این سازمان اطلاعیه صادر کرد.
 رویداد۲۴ در پی انتشار اخبار غیرواقعی درباره شنود مکالمات رئیس جمهور به نقل از سردار جلالی روابط عمومی این سازمان اطلاعیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: اخیرا برخی از رسانه‌ها اقدام به انتشار اخبار مقطوع از سخنان سردار جلالی ریاست سازمان پدافند غیرعامل کشور تحت عنوان شنود گوشی تلفن همراه رئیس جمهور کرده اند که قویاً تکذیب می‌شود.

گفتنی است این سخنان درحالی به نقل از سردار جلالی نقل می‌شود که فیلم مصاحبه ایشان با بخش خبری شبکه دوسیما بر روی فضای مجازی قابل دسترسی است.

در این مصاحبه تاکید شده بود تماس‌های مسوولان در سفر‌های خارجی که بدون رمزگذاری باشند می‌توانند مورد استراق سمع قرار بگیرند و همین مساله ضرورت اقدام برای تولید گوشی‌های ویژه‌ای را برای مسوولان پدید آورده است.

این بیانیه تاکید دارد در شرایط فعلی نیز با روش‌های خاصی امنیت مکالمات مسوولان کشور در سفر‌های خارجی تامین می‌شود.

این بیانیه در پایان می‌افزاید: مدتی است جریان رسانه‌ای خاصی در کشور درصدد تقابل میان سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستگاه‌های دولتی است و این سازمان حق قانونی خود برای شکایت از منتشرکنندگان اخبار کذب و جهت دار را محفوظ می‌داند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار