تاریخ انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۲ آبان ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
با تصمیم مدیرعامل استقلال؛
تمرین امروز استقلال تهران در جو عجیبی دنبال شد و سه بازیکن از تمرین اخراج شدند!
با تصمیم مدیرعامل استقلال؛ باقری، اسماعیلی و روزبه چشمی اخراج شدند!
رویداد۲۴ استقلال تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از سایپا در ضربات پنالتی شکست خورد تا برای اولین بار پس از ۸ فصل متوالی در رسیدن به جمع هشت تیم برتر این مسابقات بازبماند.

وینفرد شفر که با شکست مقابل السد قطر تیمش از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار رفته بود با این نتیجه ساده‌ترین راه برای رسیدن به دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان را از دست داد تا وضعیت تیم متحول شده آبی‌ها در فصل جدید بحرانی‌تر شود.

به دنبال این نتایج اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال شب گذشته تشکیل جلسه دادند و مقرر شد ضمن حمایت اعضای باشگاه از سرمربی آلمانی از تمامی اعضای کادرفنی و بازیکنان ۲۰ درصد از قراردادشان کسر شود.

این تصمیم باشگاه به مذاق برخی خوش نیامده تا تمرین امروز آبی پوشان با جو متشنجی برگزار شود. شاگردان وینفر شفر که امروز در زمین پژوهشگاه صنعت نفت تمرین کردند شاهد حضور امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه بودند.

اتفاق عجیب در تمرین امروز استقلال برخورد قاطع فتحی با بازیکنان استقلال بود؛ در جریان این دیدار فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی و فرشید باقری با سرپرست باشگاه درگیری لفظی پیدا می‌کنند و تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات منع شدند.

وضعیت استقلال با اتفاق امروز بحرانی‌تر از قبل شده و باید دید چه سرنوشتی برای شاگردان شفر در آینده رقم می‌خورد در کنار اینکه منتظر برخورد باشگاه استقلال با سه بازیکن خاطی تمرینات امروز باشیم.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
منوجهر الف
|
France
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
0
0
كار شايسته وبموقع اقاي فتحي وعكس العمل بيجا وكستاخانه ايندست از بازيكنان كه بايد بجاى اين اعتراض از نتايج حاصله كه موجبات نحقير استقلال واستقلالي ونمك باشيدن بر زخم طرفدار مظلوم ودلسردي وبشت كردن احتمالي بعدي انها ميشود احساس شرم داشته باشند وبازيكناني كه بايد بدانند ازكجا امده اند( جشمي و باقري از صباي قم )وبزرك شدن در استقلال وتيم ملي واحساس بزركي كاذب وبيحرمتي وبي تعصبي به مكتب بزرك استقلال .. واكر درب بر روي همين باشنه بجرخد همه از طرفدار قديمي وجديد قطعاو به ناجار موافق به ضرب المثل لطفا "مارا با اين نمايش شرمسارتان به خير شما اميد نيست شر مرسانيد "قناعت كند ودنباله راه را با جوانان ادامه دهد تا لا اقل در لابلاي اينهمه نامراديها وجكر سوزيها وباختهاى عادت شده به تيمهاى حتي ته جدولي لااقل در صرف بولهاى بيت المال صرفه جويي صواب داشته باشد.. راندماني كه همه تيمها در هفته كذشته فقط استقلال بازنده بود وتيمهاى ته جدولي هم به برد رسيده بودند وبواقع اكر استقلال بازي با تراكتور سازي نا اماده انموقع را نميبرد حدث بزنيم استقلال كجاى جدول بود وايا اقايا ن بازيكن مدعي!!! كه به تريج قبايشان هم. برميخورد با اين روند ميخواهند سرنوشت استقلال را به كجا ببرند ؟؟؟ وخطاب به انها لطفا كمي تواضع واعتراف به ضعف .... وخواهش عاجزانه از رسانه .. لطفا به اقاي فتحي منعكس وايشان هم اين نظر حقير استقلالي بسيار قديمي واشناي استقلال (اقاي قراب ومظلومي وبهتاش وووو) را عينا با بازيكنان مطرح نمايند با تشكر فراوان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: