تاریخ انتشار: ۱۶:۴۳ - ۱۳ آبان ۱۳۹۷
برای دومین بار متوالی

سامان قدوس بازیکن ماه آمیان شد

ستاره دو ملیتی فوتبال ایران در ادامه روز‌های درخشان در لاشامپیونه برای دومین بار متوالی عنوان بازیکن برتر ماه آمیان را به خود اختصاص داد.
سامان قدوس بازیکن ماه آمیان شد
رویداد۲۴ سامان قدوس ستاره شماره ۷ آمیان باز هم عنوان بازیکن ماه این باشگاه را به خود اختصاص داد تا برای دومین ماه متوالی این عنوان ارزشمند را یدک بکشد. ستاره ایرانی در شرایطی از سوی طرفداران این باشگاه به عنوان بازیکن برتر ماه اکتبر انتخاب شد که در ماه سپتامبر نیز با درخشش فوق العاده خود تندیس بازیکن ماه را به کلکسیون افتخاراتش اضافه کرده بود.
 
سایت le11amienois فرانسه در این خصوص نوشت: «سه بازیکن برای کسب عنوان بازیکن ماه اکتبر از آمیان کاندید شده بودند که سامان قدوس با ۴۵ درصد آرا توانست از دو هم تیمی دیگر خود سبقت بگیرد. ماه اکتبر ماهی دشوار برای طرفداران آمیان بود، چون این تیم تنها با یک برد از سه بازی و دو شکست سنگین برابر پاری سن ژرمن و نیس شرایط مساعدی در جدول نداشت، اما سامان قدوس با به ثمررساندن گل سه امتیازی مقابل دیژون و نمایش‌های خوب در سایر بازی‌ها بالاتر از امیل کرافت با ۳۶ درصد و مون کاندویت با ۹ درصد عنوان بازیکن ماه اکتبر را به خود اختصاص داد تا برای دومین ماه متوالی ستاره تیمش لقب بگیرد».
 
سامان قدوس شب گذشته در بازی آمیان مقابل نیس با مصدومیت مهاجمان اصلی آمیان برای اولین بار در این فصل به عنوان مهاجم نوک مقابل نیس به میدان رفت، اما نتوانست مانع شکست نزدیک ۱-۰ آمیان شود. با این حال طرفداران این باشگاه بیشترین رای را به او دادند تا سامان در حال ثبت رکوردی جدید از خود در اولین تجربه حضور در لیگ‌های معتبر باشد.
سامان قدوس بازیکن ماه آمیان شد
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: سامان قدوس
نظرات شما
پیشخوان