تاریخ انتشار: ۱۸:۳۲ - ۱۷ آبان ۱۳۹۷
پلیس بارسلون امروز پنجشنبه اعلام کرد که یک تک تیرانداز ماهر که قصد ترور «پدرو سانچز» نخست وزیر اسپانیا را داشت دستگیر شد.
 رویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری افه، پلیس اشاره داشت که این فرد که ۶۳ سال دارد و به کار نگهبانی می‌پردازد، یک آرسنال از ۱۶ سلاح مختلف در منزل خود داشت که در عملیات پلیس، کشف و ضبط شدند.

منابع پلیس توضیح دادند که دستگیری این فرد هنگامی صورت گرفته که وی در یک چت در واتس آپ قصد کشتن نخست وزیر در انتقام از تصمیم گیری سانچز در نبش قبر ژنرال فرانکو دیکتاتور سابق اسپانیا را اعلام کرده بود.

به گفته پلیس، این فرد بهترین تیرانداز در باشگاه تیراندازی المپیکی است و از سال‌های بسیار زیادی در این باشگاه به تمرینات و مسابقات می‌پرداخت و قادر به تغییر و ساخت سلاح‌های کوتاه و بلند می‌باشد.

پلیس خاطرنشان کرد که این فرد، دیکتاتور سابق اسپانیا را بسیار دوست داشت و هنگامی که دولت سانچز قصد خود در نبش قبر فرانکو را اعلام کرد، وی به خشم آمده و شروع به جستجوی همدستانی در شبکه واتس آپ کرد تا در کشتن سانچز به وی کمک کنند و دقیقا در این چت بود که یک کاربر زن، پلیس را از نقشه شوم این تک تیرانداز با خبر کرد که منجر به دستگیری وی شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار