تاریخ انتشار: ۲۰:۰۷ - ۱۷ آبان ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
علی دایی:
علی دایی در گفتگو با مجله دنیای ورزش تورنتو یک شایعه را تکذیب کرد.
رویداد۲۴  این یک گفت و گوی صریح است با علی دایی که یکی از خبرنگاران آزاد حوزه اقتصاد گرفته است. مصاحبه‌ای که در دنیای ورزش تورنتو منتشر شده است. مصاحبه‌ای درباره شایعه مالکیت ویلای بالای کوه در لواسان که این روز‌ها خیلی خبرساز شده بود. او خیلی صریح این ادعا را تکذیب می‌کند و جالب می‌گوید که چطور به نامش سواستفاده می‌کنند.

آقای دایی حتما درباره این ویلای معروف که در کوه‌های اوشان ساخته شنیدید. محلی‌ها شایعه کرده بودند که برای شماست؟
هر کس گفته بیجا کرده. من اصلا نمی‌دانم اوشان کجاست؟

همان سمت آهار. می‌خواستم ببینم صحت دارد؟
نه. من اصلا نه آهار را می‌شناسم نه اوشان را.

پس تکذیب می‌کنید؟
جرات دارند بروند بنویسند برای من است.
خب همان طور که فکر می‌کردیم، تکذیب می‌کنید؟
تکذیب می‌کنم چیه؟ من اصلا نه آهار می‌شناسم نه اوشان. می‌گویند من ویلا دارم یا نه. اگر من هم داشته باشم به کسی ربطی ندارد. مگر دارایی من به کسی ربط دارد؟

یعنی خبرنگار‌ها نباید از شما سوال کنند؟
نه. چه سوالی؟ سوال خیلی مسخره است. عذر می‌خواهم به چه کسی ربط داره من چی دارم؟ و مطمئنا صددرصد آنجا و آن ویلای وسط کوه برای من نیست، من اصلا نمی‌شناسم. هر کس هم گفته، بیجا کرده با آبا و اجدادش که چنین چیز‌هایی را به ما نسبت می‌دهند. هر جا هر کس می‌خواهد ملک بفروشد می‌گوید اینجا هم که کنارش است، برای علی دایی است. ما هزار تا از این موارد داشتیم. ما در ایران یک ویلا داریم آن هم در روستای چلک نوشهر در شمال است. تمام شد و رفت. یک خانه هم داریم در کامرانیه شمالی. به غیر از آن هم خانه دیگری نداریم.

آن‌ها را که می‌دانستیم اینکه هر جا می‌خواهند چیزی بفروشند می‌گویند اینجا علی دایی هم ملک دارد جالب است.
هر کس می‌خواهد چیزی را بفروشد، دوستان خود من می‌روند زمین بخرند، می‌گویند این زمین هم برای علی دایی است. بعد به من زنگ می‌زنند می‌گویند اینجا زمین داری؟ می‌گویم نه. می‌پرسم چی شده؟ می‌گویند این زمین بغلی را می‌خواستیم بخریم گفتند این برای شماست. از این حرف‌ها زیاد است. همانطور که گفتم ما یک خانه در کامرانیه داریم، یک ویلا هم در شمال داریم. به غیر از آن ما چیز دیگری نداریم.

خوب است که شفاف سازی کردید؟
این حرف‌ها را شما اول جستجو کنید. در ویلا را بزنید ببینید برای چه کسی است؟ چه کسی ساکن است بعد بیایید به کس دیگری نسبت بدهید. خیلی‌ها می‌گویند اینجا برای علی دایی است آنجا هست. خدا را شکر به کسی محتاج نیستیم، همین برای ما اندازه دنیا کافی است.

می‌گفتند مجوز‌ها به نام شما گرفته شده بعد آمدند از شما خریدند.
دروغ می‌گویند عین سگ! من اوشان در عمرم نه رفتم، نه می‌دانم کجاست و این حرف‌هایی که می‌گویند همه کذب محض است. اگر برای من است چرا من نمی‌دانم کدام منطقه است؟

سمت فشم.
خدا را شکر ما آن سمت لواسان، فشم و... یک سانت چیزی نداریم، یک سانت هم اقدام به گرفتن چیزی نکردیم. من در زندگی جوری زندگی کردم که یک نفر نتواند بگوید این را با رابطه بازی درست کرده. من اگر از این کار‌ها می‌کردم هیچ وقت نمی‌توانستم حرف هایم را بزنم. نقطه ضعفی ندارم که می‌توانم حرفم را بزنم.

همین که شفاف سازی می‌کنید خیلی خوب است.
شما مطمئن باشید غیر همان دو ملک ما چیز دیگری نداریم.

اجازه هست منتشر کنیم؟
بله. هر کس این حرف‌ها را می‌زنند می‌خواهند علی دایی را بزنند یا این شگرد‌هایی که همه جا معمول است.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
0
0
اصلا علی دائی را می بینیم مرض اعصاب می گیریم! اینکه نشد روش مربیگری!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
0
0
این که ایشان میگوید من ملک دیگری ندارم جالب است ظاهرا مغازه های خودشان و همسرشان راملک نمیدانند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار