تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - ۰۲ آذر ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
پیش بینی یک فعال سیاسی
یک فعال سیاسی با بیان اینکه نباید برای انتخابات ۱۴۰۰ آدرس و کد انحرافی بدهیم، گفت: اطلاع موثق داریم که الیاس حضرتی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌کند و بنا دارد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.

حضرتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری 1400 خواهد شد/ الیاس رقیب اسحاق!

رویداد۲۴ یک فعال سیاسی درباره اظهارات الیاس حضرتی مبنی بر اینکه عارف و جهانگیری گزینه قطعی اصلاح‌طلبان برای انتخابات ۱۴۰۰ هستند، گفت: ورود به مباحث انتخاباتی زودهنگام است و امروز باید به معیشت و اقتصاد مردم توجه داشته باشیم.

وی افزود: نباید کد انحرافی به جامعه درباره انتخابات بدهیم. ما اطلاع موثق داریم که الیاس حضرتی هم اینک برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌کند و بنا دارد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.

رئیس جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه ورود به بحث انتخابات ۱۴۰۰ توسط حضرتی از منظر روانشناسی فردی بیانگر این است که خودش را در قامت نامزد ریاست جمهوری میداند، گفت: بعد از تعاملات و رقابت های حزبی و تصفیه های سیاسی در حزب اعتماد ملی و به کنار گذاشتن منتجب نیا مشخص است که الیاس حضرتی قائم مقام حزب اعتماد ملی برای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برنامه‌ریزی می‌کند و بنا دارد نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شود.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
شلمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
0
1
وزن وظرفیت حضرتی درر
درحد یک وزیر نیست،لطفا مسخره بازی رارهاکنید
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: