تاریخ انتشار: ۲۲:۵۱ - ۰۳ آذر ۱۳۹۷
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه به دلیل بارش‌های اخیر یک پل آب‌بند در فومن دچار آسیب شده است، گفت: در پی این حادثه چهار نفر مفقود شدند که جستجو‌ها برای یافتن آن‌ها ادامه دارد.
رویداد۲۴  کاظم یوسفی دقایقی پیش در فومن با اشاره به وضعیت بحرانی این شهرستان در پی بارش‌های پی‌درپی روز‌های اخیر اظهار کرد: به دلیل بارش‌های اخیر و در پی آن طغیان رودخانه‌ها یک پل آب‌بند در فومن دچار آسیب شد.

وی با اشاره به حادثه رانندگی به دلیل بی‌احتیاطی یک راننده پراید در فومن تصریح کرد: با اینکه پیش‌ازاین رانندگان را از عبور بر پل‌های آب‌بند منع کرده بودیم یک راننده پراید با بی‌احتیاطی از روی پلی در فومن حرکت کرد که در پی این حادثه چهار نفر مفقود شدند که جستجو‌ها برای یافتن مفقودین ادامه دارد.

معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به میزان خسارات سیل در شهرستان‌های گیلان گفت: در روستای لرده سرای شهرستان املش نیز که یک پل آب نمای کوچک به‌صورت موقت تا احداث پل اصلی نصب‌شده بود در پی باران‌های اخیر تخریب شد.

یوسفی با اذعان به اینکه شهرستان تالش خسارتی در پی نداشت افزود: در این شهرستان حجم بارش‌ها زیاد بود، اما خوشبختانه خسارتی به بار نیاورد، هم‌چنین در ماسال و شاندرمن پایه‌های چندین پل دچار آسیب شد.

وی با بیان اینکه آب‌بندی که در سیل پیش در رودخانه خال کویی شاندرمن کارشده بود دچار آب‌گرفتگی و تخریب‌شده تصریح کرد: میزان بارش‌ها به نسبت کم‌تر شده، اما هنوز جریان آب رودخانه‌ها شدت دارد، گروه‌های بحران در تمامی مناطق حضورداشته و در حال خدمت‌رسانی هستند
منبع: فارس
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: