تاریخ انتشار: ۱۳:۴۸ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
در حمایت از صهیونیسم عنوان شد؛
صدراعظم اتریش تاب حقایق مطرح شده از سوی رئیس جمهوری ایران علیه رژیم صهیونیستی را نیاورد و در محکومیت اظهارات وی توییت کرد.
صدراعظم اتریش: اظهارات «روحانی» غیرقابل پذیرش است!
رویداد۲۴ «سباستین کورتز» صدراعظم اتریش با انتشار پیامی در توییتر، به اظهارات روز گذشته حسن روحانی رئیس جمهوری ایران علیه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد و آن را غیرقابل‌پذیرش عنوان کرد.

گفتنی است روحانی در سخنرانی که در افتتاحیه سی‌ودومین کنفرانس وحدت اسلامی داشت، رژیم غاصب صهیونیستی را «غده‌ای سرطانی» خطاب و ملت‌های مسلمان جهان را به اتحاد علیه آن فراخواند.

درهمین‌راستا، کورتس که کشورش به تازگی میزبانی سازوکار مالی ایران-اروپا را رد کرده است؛ در صفحه توییتر خود مدعی شد: به شدت اظهارات غیرقابل‌پذیرش رئیس‌جمهور روحانی درقبال اسرائیل را محکوم می‌کنم. زیر سوال بردن حق موجودیت اسرائیل و درخواست برای نابودی آن، مطلقاً قابل پذیرش نیست.

وی در ادامه مدعی شد: اتریش مسئولیتی تاریخی درقبال مبارزه با یهودستیزی (صهیونیسم) و حمایت از اسرائیل دارد و از نظر اتریش، امنیت اسرائیل قابل مذاکره نیست!

البته این نخستین باری نیست که اتریش به عنوان کشور اروپایی که داعیه دموکراسی و حقوق بشر دارد؛ از رژیم جعلی صهیونیستی دفاع می‌کند که با غصب جان و مال فلسطینیان، آن‌ها را از خانه و کاشانه خود آواره کرده است.

روحانی روز گذشته در بخشی از اظهارات خود گفت: چطور یک رژیم جعلی به نام اسرائیل در این منطقه تشکیل شد و چطور ملت بزرگ فلسطین از خانه‌های خود بیرون رانده و آواره شدند و سالیان دراز مورد قتل و غارت صهیونیست‌ها قرار گرفتند. اگر آمریکا به برخی از کشور‌های منطقه راست می‌گوید و اعتماد دارد، چرا می‌گوید حفظ رژیم فلان کشور برای امنیت اسرائیل لازم است. یعنی همه چیز در این منطقه بر گرد یک مسئله می‌چرخد و آن هم حفظ قدرت ظالمانه صهیونیست‌ها در منطقه است.
منبع: مهر
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
0
0
به نظر من الانکه روابط ایران با اروپا داره بهتر میییییشه و امریکا داره نسبتا منزوی میشه جای این صحبت فعلا نبود
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: