تاریخ انتشار: ۱۷:۴۴ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
سرمربی پرسپولیس:
سرمربی پرسپولیس می‌گوید تیمش مقابل تراکتورسازی نمایش خوبی داشته و از شاگردانش راضی است.

از بازیکنانم گله‌ای ندارم

رویداد۲۴ برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از مصاف تیمش برابر تراکتورسازی گفت:دیروز گفتم این بازی داربی است. داربی‌ها قانون خاصی ندارند. ما می‌خواستیم بازی را ببریم. اما تراکتورسازی نشان داد لیاقت بالای جدول را دارد و تیم خوبی است. با این ۳ ملی پوش، آن‌ها کیفیت بالایی دارند. آن‌ها ساختار خوبی مرکب از بازیکنان با تجربه دارند. تلاشمان را کردیم اما نشد. هیچ گله ای از بازیکنانم ندارم. واقعا در شرایط خیلی سختی بازی می‌کنند. بازی قبلی با پیکان را شاهد بودید و دیدید که امروز چه قدر انرژی خرج کردند. بازی بعدی را با ماشین سازی شروع می‌کنیم. متاسفانه کمال را هم به خاطر محرومیت و هم مصدومیت در اختیار نداریم. با همه این مشکلات هدفمان را تا آخر دنبال می‌کنیم.

او در مورد شرایط آب و هوایی و کیفیت نه چندان خوب بازی هم بیان کرد: این طبیعی بود. البته بیشتر به نفع تیمی بود که دفاع می‌کند. اگر زمین خشک بود کار برای ما شاید راحت تر می‌شد. این موضوع هیچ کمکی برای ما نشد. باران اثر خودش را در بازی گذاشت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص تفاوت بازی تیمش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان هم گفت: شرایط بازی متفاوت است. در لیگ قهرمانان تیم‌ها می‌خواهند ببرند و بازتر بازی می‌کنند و شرایط متفاوت‌تر است. اما در لیگ خودمان همه تیم‌ها جلوی ما بسته بازی می‌کنند. با این شرایط جوی و خستگی زیاد امروز، سخت‌تر بود که ببریم. همین شانس هایی که امروز ایجاد کردیم باید تبدیل به گل می شد.

برانکو در مورد خلا در خط هافبک پرسپولیس هم توضیح داد: ما نیمه دوم چیدمان خط هافبک را عوض کردیم. شجاعی ملی‌پوش و با تجربه است و ۳ جام جهانی را بازی کرده است. او لژیونر بوده است. این‌ها برای اثبات کیفیت او کافی است.

او اضافه کرد: من به بازیکنانم افتخار می‌کنم. اگر نتایج لیگ‌های دیگر را دنبال کنید، العین وقتی به فینال لیگ قهرمانان رسید در رده چهارم لیگ امارات بود. ما بعد از فینال دو بازی کردیم و یکی را بردیم و یک بازی را هم مساوی کردیم. نتایج تیم های دیگر مثل رئال و بایرن را بعد از فوتبال های ملی نگاه کنید. معمولا خوب نتیجه نمی‌گیرند. ولی ما خوب بودیم. من از بازیکنانم راضی هستم. ما از همه تیم های لیگ ایران در این فصل بیشتر بازی کردیم. دوباره 4 روز دیگر بازی داریم. این تاثیر خودش را از لحاظ خستگی و مصدومیت می‌گذارد اما اهدافمان همان اهداف قبلی است.

برانکو در مورد ربیع خواه و عقب بازی کردنش هم گفت: این اولین بازیش بعد از 7 ماه مصدومیت است و طبیعی است که نیاز به بازی‌های بیشتر دارد. مهم‌ترین مساله این است که او سالم است و می‌توانیم از او استفاده کنیم. من از او می‌خواهم که عقب بیاید تا بازی را باز کنیم. بله او اشتباه کرد اما همه بازیکنان اشتباه می‌کنند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: