تاریخ انتشار: ۱۸:۵۷ - ۰۴ آذر ۱۳۹۷
گل محمدی پس از پیروزی مقابل سایپا:
سرمربی پدیده مشهد گفت: اگر موفق شدیم مقابل سایپا در نیمه دوم خوب کار کنیم، به خاطر حضور هواداران بود.

حمایت هواداران موجب پیروزی پدیده شد

رویداد۲۴ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر سایپا گفت: برد امروز، یک عیدی خوب برای مردم مشهد و هواداران بود. سه امتیاز را به هواداران تقدیم می‌کنیم. اگر موفق شدیم در نیمه دوم خوب کار کنیم، به خاطر حضور هواداران بود. امیدوارم به این روند ادامه دهیم و حمایت‌ها بیشتر از قبل باشد. بازی جانداری را از دو تیم شاهد بودیم و در نیمه نخست توپ زیادی لو دادیم. حریف هم از سرعت مهاجم‌هایش استفاده کرد. در کل، بازی متعادلی را از دو تیم شاهد بودیم اما در نیمه دوم حرکات بهتری انجام دادیم و از فضاها استفاده کردیم و به گل رسیدیم.

سرمربی پدیده افزود: سایپا تیم خوب و با برنامه ای بود؛ به دایی تبریک می‌گویم. به بازیکنانم نیز خسته‌ نباشید می‌گویم و امیدوارم این روند را ادامه‌دار باشد.

گل‌محمدی در خصوص داوری مسابقه اظهار کرد: سیدعلی یکی از داوران خوب ایران است و امروز هم توانست یکی دیگر از قضاوت‌های خوبش را به نمایش بگذارد.

گل‌محمدی همچنین اضافه کرد: تیمی می‌تواند تا پایان فصل موفق باشد که از تک موقعیت‌ها استفاده کند و با صبر و حوصله کار کند. از موقعیت به دست‌آمده خوب استفاده کردیم، آنچه در این بازی اهمیت داشت، اراده و خواست بازیکنانم برای بردن بود. بازیکنانم ناامید نبودند و تا آخرین لحظه برای بردن جنگیدند که این ارزشمند بود. در نیمه نخست بازی سنگین بود و استفاده از فضاها سخت بود، مهربان بازیکنی ست که نیاز به فضا دارد. در نیمه دوم خوب کار کرد اما به خوبی پاس به او داده‌نشد.

وی در خصوص زمین تمرینی پدیده گفت: در این خصوص قول‌هایی از سوی مسئولان داده‌شد اما متاسفانه برای زمین تمرین مشکلات زیادی داریم. یک جلسه در هفته آستان قدس اجازه داده تمرین کنیم اما مشکل زمین تمرینی داریم و امیدواریم بتوانیم با حل این مشکل پیش برویم.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: