تاریخ انتشار: ۰۵:۴۶ - ۰۵ آذر ۱۳۹۷
روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر لزوم حفظ آرامش و خونسردی، از هموطنان خواست به شایعات توجه نکرده و اخبار را تنها از منابع رسمی پیگیری کنند.
 رویداد۲۴ روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر لزوم حفظ آرامش و خونسردی، از هموطنان خواست به شایعات توجه نکرده و اخبار را تنها از منابع رسمی پیگیری کنند.

در این اطلاعیه با اشاره به لزوم حفظ آرامش و خونسردی در مواجهه با زلزله، تاکید شده است که تیم‌های ارزیاب هلال احمر شامل ۱۸ تیم ارزیاب از کرمانشاه، ٨ تیم آنست و ٨ تیم آوار از استان‌های لرستان، کردستان، همدان و ایلام به منظور برآورد میزان خسارات احتمالی در روستا‌های منطقه زلزله زده حضور دارند.

با توجه به وقوع زلزله در کرمانشاه بالگرد‌های هلال‌احمر در استان کرمانشاه و استان‌های همجوار و همچنین تیم‌های استان‌های معین به حالت آماده‌باش در آمدند تا در صورت نیاز برای امدادرسانی در نخستین ساعات روز اقدام کنند؛ بنابراین از مردم درخواست می‌شود ضمن خودداری از سفر و یا تردد در مناطق زلزله زده، اخبار را تنها از منابع رسمی پیگیری کنند و از دامن زدن به شایعات و بازنشر اخبار بدون منبع موثق خودداری کرده تا آرامش روانی به جامعه بازگردد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: