تاریخ انتشار: ۱۳:۵۰ - ۰۵ آذر ۱۳۹۷
روابط عمومی شبکه دو
شبکه دو سیما اولین برنامه استعدادیابی فوتبال برای کودکان و نوجوانانِ ۸ تا ۱۸ ساله را تحت عنوان مسابقه‌ای به نام «فوتبالی‌ها» برگزار می‌کند.
مسابقه استعدادیابی فوتبال در تلویزیون
رویداد۲۴ به نقل از روابط عمومی شبکه دو، کودکان و نوجوانان فوتبال دوستِ سراسر کشور که در رده سنی ۸ تا ۱۸ سال قرار دارند با ارسال نام و نام خانوادگی خود به شماره ۳۰۰۰۰۲۰۲ می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

این مسابقه در دو سطح فردی و گروهی برگزار می‌شود. در رده فردی استعداد‌های شرکت‌کنندگان در بخش‌هایی نظیر توانایی روپایی زدن، سرعت حرکت با توپ، نقطه زنی در دروازه، پرتاب اوت، دروازه بانی و ... مورد سنجش قرار می‌گیرد. همچنین در سطح گروهی نیز تیم‌هایی ۵ ـ. ۶ نفره در مسابقاتی شرکت می‌کنند که توانایی کار با توپ فوتبال و فعالیت گروهی‌شان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فصل اول «فوتبالی‌ها» که قرار است در ایام دهه فجر روانه آنتن شود، به کشف استعداد‌های کودکان و نوجوانانی اختصاص دارد که در مرحله اول از میان علاقمندانِ حضور در این مسابقه انتخاب شده‌اند.

«فوتبالی‌ها» کاری است از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما به تهیه کنندگی حمید اسکویی که تیزر فراخوان این مسابقه از امروز (دوشنبه ۵ آذرماه) روزانه در ساعات مختلفی از شبکه دو سیما قابل مشاهده است.
منبع: ایسنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش ویژه
پربازدید ها
آخرین اخبار
پربحث ترین عناوین