تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۰۶ آذر ۱۳۹۷
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال:
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت خود نسبت به قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: بازنشسته ام، اما فدراسیون فوتبال یک نهاد غیردولتی است.
بازنشسته‌ام، اما فدراسیون فوتبال غیردولتی است
رویداد۲۴ فریدون اصفهانیان افزود: نمی‌دانم در فدراسیون می‌مانم یا نه. چرا که طبق یک اساسنامه در تمام جهان فدراسیون‌های فوتبال یک نهاد غیردولتی محسوب می‌شود. در این زمینه تابع قانون هستیم، ولی باید به گونه‌ای حرکت شود که فوتبال ایران صدمه نبیند.

پس از تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مشاغل دولتی و اعلام فهرست نهایی ۱۲ نفره از مدیران بازنشسته فدراسیون‌ها منتشر شد.

روز شنبه ۲۶ آبان آخرین مهلت برای خروج بازنشسته‌های فعال در سازمان‌ها و دستگاه‌های مشمول قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها بود.

از سوی دیگر، کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که در صورت برکناری مسئولین بازنشسته فدراسیون ایران، امکان تعلیق فوتبال ایران وجود دارد.

رئیس کمیته داوران فوتبال در خصوص وضعیت داوری مسابقات در فصل جاری و افزایش اعتراض مربیان به قضاوت‌ها نیز گفت: این یک امر طبیعی است.

همه می‌گویند از داوری ضربه خورده اند و هیچ کدام نگفته اند از داوری سود برده اند. اگر همه، از قضاوت داوران فوتبال ضربه خورده اند، پس مشخص کنند چه کسی سود برده است؟ این مساله نشان می‌دهد داوران درست قضاوت کرده اند.
منبع: ایرنا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: