تاریخ انتشار: ۱۴:۴۹ - ۰۶ آذر ۱۳۹۷
برانکو ایوانکوویچ:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه از نامه تذکر فدراسیون فوتبال به وی بی اطلاع است، گفت: مگر من مقصر شادی کردن مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی بعد از قهرمانی کاشیما هستم؟
از نامه فدراسیون فوتبال خبر ندارم/ کی‌روش را ولش کنید!
رویداد۲۴ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره بازی با ماشین سازی گفت: ماشین سازی در پنج بازی اخیر خود نباخته است و با سپاهان و استقلال مساوی کرده است. حتی می‌توانست سپاهان را شکست بدهد. می‌دانیم چه چیزی در انتظارمان است، اما دنبال هدف و خواست خودمان هستیم.

وی افزود: ماشین سازی تیم جوان و خوبی را تشکیل داده اند و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره تذکر فدراسیون به وی درباره مصاحبه علیه کی روش گفت: نمی‌دانم درباره چه چیزی صحبت می‌کنید.

خبرنگاران برای برانکو توضیح دادند که فدراسیون به مربی پرسپولیس در این ارتباط تذکر داده است. برانکو گفت: مگر در این نامه اسم و فامیل من آمده است؟ کریم، مارکو ایگور هم مربی پرسپولیس هستند!

وی گفت: من اسم و فامیل دارم. چه کسانی این نامه را نوشته اند. من خبر ندارم.

برانکو درباره اینکه صحبت هایش درباره شادی مربی دروازه بان‌های تیم ملی بعد از قهرمانی تیم کاشیما باعث نوشتن این نامه از سوی فدراسیون شده است، گفت: من این حرف را زده ام. مگر من مقصر خوشحالی او هستم؟

برانکو در ادامه در واکنش به اصرار خبرنگاران برای صحبت در این‌باره، گفت: کی روش را رها کنید. مهم نیست. از ماشین سازی صحبت کنید.

وی در پاسخ به سئوال مبنی بر احتمال حضور پرسپولیس در تورنمنت کیش گفت: نمی‌دانم. چه کسی این برنامه را سازماندهی کرده است؟ برنامه ما چیز دیگری است.

سرمربی پرسپولیس درباره مصدومان تیمش تصریح کرد: این نتیجه بازی‌هایی است که به صورت موازی در لیگ ایران و لیگ آسیا بازی کردیم. طبیعی است خستگی عارض می‌شود و ریسک مصدومیت بیشتر می‌شود. کمال کامیابی نیا که محروم است. شایان مصلح هم شاید به بازی برسد، ولی نمی‌خواهیم ریسک کنیم. وضعیت سیامک نعمتی را هم باید ببینیم.

برانکو درباره احتمال جراحی کامیابی نیا در نیم فصل گفت: باید یک تصمیم جمعی در اینباره بگیریم؛ یک تصمیم بین ما، کمال و پزشک تیم.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار