تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۰۸ آذر ۱۳۹۷
پرونده پسر جوانی که به دست وحید - شرور معروف تهران- به قتل رسیده بود با بخشش دیه از سوی مادر مقتول و دو شاکی دیگر پرونده، بسته شد.

جزئیات قتل به خاطر فیلم لایو اینستاگرام!

رویداد۲۴ حسین - مقتول- چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت یکی از دوستانش به‌نام وحید را که تازه از زندان آزاد شده بود به خانه‌اش دعوت کرد و برایش میهمانی به راه انداخت، اما همان شب در جریان درگیری به دست وحید کشته شد.

در این میهمانی دو نفر دیگر از دوستان حسین نیز بودند که آن‌ها هم مجروح شدند. وحید در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شد و به قتل حسین اعتراف کرد. او مدعی شد که حسین قصد گرفتن فیلم «لایو» برای اینستاگرام را داشته و، چون او به پلیس تعهد داده بوده که در هیچ فیلمی حضور نداشته باشد باهم درگیر شده و درنهایت پسر جوان را به قتل رسانده است.

وحید به زندان منتقل شد، اما روز ۱۱ تیر و چند ماه بعد از بازداشت در درگیری با زندانیان به قتل رسید. با قتل وحید مرادی، مادر حسین که تنها اولیای دم او بود درخواست دیه از خانواده مقتول کرد. اما چند روز قبل زن میانسال بار دیگر به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از دریافت دیه نیز گذشت کرد. این درحالی بود که دو پسر دیگر که در میهمانی شبانه حسین توسط وحید مرادی مجروح شده بودند نیز از دیه خود گذشت کردند. با گذشت شاکی‌ها، این پرونده قتل مختومه شد.

منبع: روزنامه ایران
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: