تاریخ انتشار: ۱۹:۰۴ - ۱۴ آذر ۱۳۹۷
تیم والیبال سایپا تهران در خانه به سختی از شکست مقابل شهرداری تبریز گریخت.

سایپا از سومین شکست متوالی گریخت/ بازهم خبری از ویدئو چک نبود

رویداد۲۴ در دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر والیبال، خانه والیبال تهران امروز میزبان دو تیم سایپا و شهرداری تبریز بود. سایپای تهران که در دو هفته گذشته رقابت ها مقابل تیم های پیام مشهد و شهرداری ورامین نتیجه را واگذار کرده بود موفق شد در یک بازی سخت، تیم شهرداری تبریز را ۳ بر یک شکست دهد.

تبریزی‌ها که با کسب ۳ پیروزی در رده دهم جدول رده‌بندی قرار داشتند امروز مقابل سایپای تهران قرار گرفتند و در حالی که ست نخست بازی را با نتیجه نزدیک به ۲۸ بر ۲۶ واگذار کرده بودند در ست دوم موفق شدند ۲۲ بر ۲۵ پیروز شوند تا نتیجه ست شماری برابر شود اما در ادامه، سایپا که نمی‌خواست در خانه طعم سومین شکست متوالی را بچشد موفق شد پیروز میدان شود. با این پیروزی، سایپا به پنجمین برد خود در رقابت‌های لیگ برتر والیبال رسید.

سایپای تهران با هدایت پیمان اکبری و ترکیب مجتبی شعبان، مهرداد بابایی، علی شفیعی، رحمان داوودی، امیرمحمد فلاحت خواه، رضا قرا و رضا حضرت پور بازی را آغاز کرد و در مقابل نیز تیم شهرداری تبریز با هدایت عادل بناکار و با ترکیب مصطفی شریفات، امیرحسینی، کیاوش حیدری، میربابک موسوی، مجتبی قلی زاده، توحید صمدی و ناصر رحیمی مقابل سایپا قرار گرفتند.

نتایج ست شماری:

ست نخست: ۲۸ بر ۲۶ به سود سایپا
ست دوم: ۲۵بر ۲۲ به سود شهرداری تبریز
ست سوم: ۲۵ بر ۱۷ به سود سایپا
​ست چهارم:  ۳۳ بر ۳۱ به سود سایپا

* حواشی: در دیدار دو تیم سایپای تهران و شهرداری تبریز باز هم خبری از ویدئوچک نبود و هر دو تیم نیز بارها نسبت به رای داور اعتراض داشتند و در نهایت نیز در ست سوم رضا حضرت پور از تیم سایپا از داور کارت زرد  و تیم شهرداری تبریز نیز کارت قرمز دریافت کرد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار