تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۰۱ دی ۱۳۹۷
میرزایی نیکو:
نماینده اصلاح طلب مجلس دهم گفت: رضا پهلوی معلوم‌الحال است،‌ حرف‌هایش خریدار و حوزه نفوذی ندارد.

 رویداد۲۴ قاسم میرزایی نیکو، درباره جبهه‌گیری برخی از جریان‌ها و افراد بعد از سخنان رئیس‌جمهور درباره «FATF» گفت: افراد باید بر اساس تخصصی که دارند سخن بر زبان بیاورند، نباید در مورد چیزی که تخصص و سر رشته نداریم، حرفی بزنیم که نشود اثرات آن را جبران کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور بیان کرد:‌ وقتی می‌گوییم کاپیتولاسیون باید بدانیم چه معنی دارد، برخی اصلا نمی‌دانند این حرف یعنی چه، اینکه گفته می‌شود با « CFT » کاپیتولاسیون اتفاق می‌افتد باید با اسناد و مدارک این حرف‌ها ثابت شود، نمی‌شود همین طور چیزی گفت.

او درباره این‌که یکی از رضا پهلوی عنوان کرده امول ایران در کشورهای منطقه و اموال مسئولان در کشورهای غربی باید مصادره شود، گفت: این آدم معلوم الحال است،‌ حرف‌هایش خریداری ندارد و از سوی دیگر هم باید گفت حوزه نفوذی ندارد. هیچ آدم عاقلی نمی‌گوید اموال دولت که مال مردم است مصادره کنید.

نماینده مردم دماوند در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شرایط داخل کشور چه تاثیری بر این اظهارنظرها و یاوه گویی‌ها دارد، بیان کرد: مشکلات داخلی ربطی به این چیزها ندارد، به هر حال ما یک گرفتاری‌هایی داریم که بخش بین‌الملل را هم تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

به گزارش رویداد۲۴ رضا پهلوی چندی پیش در در انستیتوی واشینگتن در پایتخت آمریکا در یک نشست گفته است پول‌های دولت ایران و مسئولان ایرانی در بانک‌های خارجی برای براندازی نظام مصادره شود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: