تاریخ انتشار: ۰۹:۲۹ - ۰۱ دی ۱۳۹۷
یک مقام مسئول گفت: در موضوع مراجعه نماینده سراوان به گمرک، ارسال پرونده محمد بهنیا کارمند گمرک به هیات تخلفات واقعیت ندارد و اتفاقا، اقدام مامور گمرک با استقبال گسترده کارکنان مواجه شد.
تکذیب ارسال پرونده کارمند گمرک به هیئت تخلفات
رویداد۲۴ یک منبع آگاه در گمرک درباره اینکه «گفته می‌شود پرونده تخلف کارمندی که مانع ورود نماینده سراوان به داخل ساختمان گمرک شده، به هیات تخلفات ارسال شده است»، اظهار داشت: این موضوع را تکذیب می‌کنم؛ اتفاقا اقدام مامور گمرک (محمد بهنیا) با استقبال گسترده کارکنان مواجه شد.

وی افزود: مسئولان حوزه معاونت حقوقی گمرک که متولی این امور است از مقاومت مامور گمرک در برابر نماینده مجلس حمایت و اعلام کرده اند که این مامور از کارکنان با اخلاق و متعصب و شریف گمرک است و کسی حق ندارد پرونده تخلف برای وی تشکیل دهد.

این مقام آگاه که بدلیل برخی ملاحظات خواست نامش در خبر ذکر نشد، افزود: اگر قرار است موضوع رسیدگی شود، باید همانطور که وزیر اقتصاد اعلام کرد کمیته‌ای مشترک تشکیل و موضوع با در نظر گرفتن رفتار ناشایست نماینده مجلس در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: روز چهارشنبه مامور گمرک در محل کار خود و در همان پست حاضر شد، اما به دلیل مراجعه خبرنگاران و نمایندگان برخی تشکل‌های دانشجویی جهت مصاحبه و تقدیر از اقدام او، مجبور شد برای ساعاتی محل کار خود را ترک و در طبقات بالایی انجام وظیفه کند.

وی ادامه داد: محمد بهنیا مامور وظیفه شناس گمرک فردی با اخلاق و شریف و بسیار شوخ طبع بوده و خود اهل تسنن و اصالتا ترکمن استان گلستان است.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: