تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۰۹ دی ۱۳۹۷
‍دانشجویان واحد علوم و تحقیقات برای روز دوم در میدان «دانش» این دانشگاه تجمع کردند. تجمعی اعتراضی که به دلیل واکنش روز گذشته مسئولان دانشگاه به نوعی جدی‌تر شده و انسداد معابر عبوری دانشگاه را به دنبال داشته است.
تجمع دانشجویان علوم و تحقیقات در دومین روز متوالی/ انسداد مسیر‌ها با زنجیره انسانى
رویداد۲۴ دانشجویان واحد علوم و تحقیقات برای روز دوم در میدان «دانش» این دانشگاه تجمع کرده و سپس با شتشکیل زنجیره‌های انسانی، کوشیدند صدای اعتراضشان را رساتر از قبل به گوش مسئولان برسانند.

لحظاتی پیش تعدادی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات در میدان اصلی این دانشگاه تجمع کرده و با نصب بنری، تاکید کردند که «تجمع دانشجویان به هیچ وجه جنبه سیاسی ندارد و ما پیگیر مطالبات صنفی (دانشجویی) خود هستیم».
تجمع دانشجویان علوم و تحقیقات در دومین روز متوالی/ انسداد مسیر‌ها با زنجیره انسانى
علاوه بر بنر یاد شده، تصاویر جان باختگان حادثه واژگونی اتوبوس این دانشگاه نیز در محل تجمع نصب شده و به مرور بر شرما دانشجویان معترض افزوده می‌شود. اعتراضی که روز گذشته نیز در ابعاد بزرگ متجلی شده و به سردادن شعار‌هایی رسیده که بر ضرورت استعفای برخی مسئولان ارشد دانشگاه آزاد تاکید داشتند.

به مرور و در پی افزایش شمار معترضان و در شرایطی که خبر می‌رسید برخی دانشجویان از دانشگاه‌های دیگر برای حضور در این تجمع روانه واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شده و با ممانعت حراست این دانشگاه، نتوانسته‌اند به جمع معترضان بپیوندند، جمعی از تجمع کنندگان با مسدودکردن مسیر‌های رفت و برگشت، مانع از تردد اتوبوس‌های دانشگاه و دیگر خودرو‌ها شدند.

این در حالی است که گزارش‌های رسیده از تجمع نیرو‌های پلیس در بیرون این دانشگاه خبر می‌دهند و پیش بینی‌ها حکایت از شکل گیری تجمعی در ابعاد تجمع روز گذشته در این دانشگاه دارد. تجمعی که با شکل گیری زنجیره‌های انسانی توسط دانشجویان معترض، ظاهرا متفاوتی با تجمع روز گذشته یافته است.
تجمع دانشجویان علوم و تحقیقات در دومین روز متوالی/ انسداد مسیر‌ها با زنجیره انسانى
 
منبع: تابناک
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار