تاریخ انتشار: ۱۵:۲۷ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
علیرضا سلیمی:
عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان، با بیان اینکه «خانمی قصد اخاذی از سلمان خدادادی نماینده ملکان را داشته است»، گفته اصالت نواری که در فضای مجازی با محتوای صحبت‌های خانمی علیه «خدادادی» پخش شده برای ما مشخص نیست.
هیات نظارت در حال پیگیری اصالت صوت زهرا نویدپور علیه سلمان خدادادی است
رویداد۲۴ حجت الاسلام علیرضا سلیمی درباره اتهامات زهرا نویدپور علیه سلمان خدادادی نماینده ملکان گفته امروز هیات نظارت جلسه‌ای را با سلمان خدادادی برگزار کرد که هنوز اصالت صوت پخش شده برای ما مشخص نیست البته که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

سلیمی گفته مدرکی به دست نمایندگان مجلس رسیده که یکی از خانم‌ها قصد اخاذی از آقای خدادادی را داشته و اعلام کرده باید ۵۰۰ میلیون به حسابش واریز شود که اگر این اتفاق رخ ندهد آبروی این نماینده را می‌برد. اظهارات این خانم جای شک و شبهه دارد که باید بررسی کنیم.
 
به گزارش رویداد۲۴ در حاشیه ایجاد شده برای سلمان خدادادی، تنها نام زهرا نویدپور در میان بوده که او نیز خودکشی کرده است. این در حالی است که سلیمی در سخنانش گفته «یکی از خانم‌ها» قصد اخاذی داشته است. بدین ترتیب معلوم نیست آیا پای افراد دیگر نیز در میان بوده است یا خیر.

سلیمی همچنین خبر داده سلمان خدادادی گفته قرار است برای پیگیری موضوع به قوه قضاییه شکایت کند.

چندی پیش در فضای مجازی مطالبی به همراه صوت خانمی به نام زهرا نویدپور منتشر شد که در آن سلمان خدادادی نماینده ملکان متهم به آزار و اذیت شده بود. در فایل صوتی نخست از حضور نویدپور در دفتر میدان ولیعصر سخن به میان آمد و در فایل دوم که تصویری بود، زهرا نوید پور مدعی شده دو نفر از نزدیکان سلمان خدادادی او را تهدید کرده‌اند. این افراد با اسامی «کمال.خ» و «مسعود.ه» معرفی شده بودند. سلمان خدادادی به رویداد۲۴ گفته این افراد را اصلا نمی‌شناسد.
 
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
علی ش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
0
7
3 سال است بررسی می کنند به جایی نرسید الان هم بعد از مرگ اون خانم می گویند اصالتش جای سئوال است.
آخر این پرونده نیاز به پیش بینی ندارد.
پرینت تماس های این آقا با اون خانم علی القاعده در اطلاعات هست. ولی خوب ...
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار