تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
سالا کجاست؟
امیلیانو سالا، خرید جدید کاردیف‌سیتی که سوار بر یک هواپیمای سبک بر روی کانال مانش ناپدید شده است پیش از ناپدید شدن با ارسال یک پیام صوتی از وضعیت هواپیما ابراز نگرانی کرده است.
پیام صوتی فوتبالیست گمشده در آسمان: می‌ترسم پدر!
رویداد۲۴ امیلیانو سالا، بازیکن آرژانتینی باشگاه نانت فرانسه که توسط کاردیف‌سیتی خریده شده و در حال عزیمت به انگلیس بود، زمانی که سوار بر یک هواپیمای سبک در حال عبور از کانال مانش بوده ناپدیده شده و هنوز خبری از او در دست نیست. در جدیدترین تحولات مربوط به این حادثه، اعلام شد که سالا در آخرین لحظات پیش از ناپدید شدن هواپیما، با ارسال یک پیام صوتی برای دوستان و خویشاوندان خود از وضعیت هواپیما ابراز نگرانی کرده است.

سالا، مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی برای پرواز به کاردیف سوار بر هواپیمایی سبک در حال عبور از کانال مانش بود که دوشنبه‌شب حوالی ۲۰ کیلومتری شمال جزیره گورنزی، هواپیمای حامل او از رادار‌ها محو شده است.

حالا رسانه‌های آرژانتینی اعلام کرده‌اند که سالا پیش از ناپدید شدن هواپیما با ارسال یک پیام صوتی توسط واتس‌اپ گفته است:" من سوار هواپیمایی هستم که به نظر می‌رسد در حال متلاشی شدن است. من در حال پرواز به سمت کاردیف هستم".
پیام صوتی فوتبالیست گمشده در آسمان: می‌ترسم پدر!سالا در ادامه پیام صوتی خود می‌گوید:" اگر تا یک ساعت و نیم دیگر خبری از من نشد، نمی‌دانم کسانی را برای جستجو و پیدا کردنم می‌فرستند یا نه، چون می‌دانید اینجا هیچکس من را پیدا نخواهد کرد. پدر، من خیلی می‌ترسم".

پلیس گورنزی اعلام کرده که بعد از یک جستجوی ۱۵ ساعته در منطقه‌ای به وسعت ۳۰۰۰ کیلومتر مربع، تعدادی جسم شناور بر روی آب پیدا کرده است.

پلیس این جزیره به خبرنگاران گفت:" ما هیچ نشانه‌ای از سرنشینان هواپیما پیدا نکرده‌ایم. اگر آن‌ها روی آب فرود آمده باشند، در این مرحله، متاسفانه احتمال زنده ماندن آن‌ها بسیار کم است".

مسئولین هواپیمایی غیرنظامی فرانسه هم تایید کرده‌اند که سالا یکی از سرنشینان هواپیمای مورد نظر بوده است. گفته می‌شود هواپیما یک سرنشین دیگر هم داشته است.
پیام صوتی فوتبالیست گمشده در آسمان: می‌ترسم پدر!
منبع: ورزش سه
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار