تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۷
بهداد سلیمی:
قهرمان وزنه برداری المپیک لندن گفت: سهراب مرادی با توجه به آمادگی خوب و عملکرد قابل قبولی که در مسابقات دارد، قطعا یکی از شانس‌های کسب مدال طلا خواهد بود.
وزنه‌برداری کار دشواری در المپیک توکیو دارد/ سهراب مرادی، امید اصلی برای کسب مدال طلا است
رویداد۲۴ بهداد سلیمی، قهرمان وزنه‌برداری المپیک لندن، درباره وضعیت این رشته برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: با توجه به سهمیه‌هایی که از تیم ملی کم شده و از ۶ سهمیه به ۲ سهمیه رسیده کار دشواری برای کسب این سهمیه‌ها خواهیم داشت. با تغییر شرایط متاسفانه در این مسابقات از تعداد مدال‌هایمان هم کاسته می‌شود و بنابراین امیدوارم بتوانیم صاحب دو مدال طلا در توکیو باشیم.

وی در ادامه اضافه کرد: سهراب مرادی با توجه به آمادگی خوب و عملکرد قابل قبولی که در مسابقات دارد قطعا یکی از شانس‌های کسب مدال طلا خواهد بود، در سهمیه دوم‌مان نیز وزنه‌برداران خوب و بااستعدادی داریم، مانند سعید علی حسینی، علی داوودی، محمدرضا براری، علی هاشمی و کیانوش رستمی که از بهترین‌های رشته هستند و اگر هریک از این‌ها بتواند کسب سهمیه کند قطعا در المپیک هم عملکرد خوبی خواهد داشت.

سلیمی درپایان درمورد شرایط تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: بازی‌ها را تماشا کردم و لذت بردم. خوشبختانه تیم سرحالی داریم و امیدوارم هرچه زودتر حواشی ایجاد شده از این تیم دور شود و به امید خدا بتوانیم این دوره شاهد قهرمانی تیم ملی باشیم.
منبع: برنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار