تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
بی‌بی رکسا می‌گوید برخی از طراحان مد از تهیه لباسی که او بتواند در مراسم اهدای جوایز گرمی ماه آینده بپوشد خودداری کردند و به او که سایز ۶–۸ آمریکا، معادل سایز ۳۸ اروپا است، برچسب "خیلی گنده" زدند.
دردسر خواننده زن برای انتخاب لباس در مراسم گرمی+عکس
رویداد۲۴ بعد از شنیدن شکایت او، اکنون بعضی از طراحان مد به خواننده و ترانه‌نویس آمریکایی پیشنهاد داده‌اند تا برای او لباس بدوزند.

بی‌بی رکسا با ترانه پرفروش "Meant To Be" یکی از کاندیدا‌های پجایزه بهترین اجرای دو نفره کانتری، در مراسم جوایز گرمی ۱۰ فوریه است. او همچنین نامزد بهترین هنرمند (خواننده) جدید جوایز گرمی است.
دردسر خواننده زن برای انتخاب لباس در مراسم گرمی+عکس
ری‌های ۲۹ ساله در اینستاگرام خود ویدئویی پست کرد و گفت: "بالاخره نامزد گرمی شدم که یکی از خوشایندترین اتفاق‌ها است. خیلی وقت‌ها خواننده‌ها با طراح‌های مد صحبت می‌کنند تا برایشان در مراسم فرش قرمز لباس بدوزند. ".

ولی ری‌ها که در اینستاگرام حدود ۷.۳ میلیون نفر دنبال کننده دارد، فاش کرد که طراحان به استایلیست او گفتند که هیکل او برای لباس طراحی کردن خیلی درشت است.

ری‌ها ادامه داده است: "اگر سایز ۶ یا ۸ (معادل سایز ۳۸ اروپایی) زیادی گنده است، دیگر نمی‌دانم به شما چه بگویم. اصلاً لباس لعنتی شما را نمی‌خواهم. چون مسخره است. یعنی دارید به تمام زن‌هایی که سایز ۸ به بالا هستند می‌گویید که زیبا نیستند و نباید پیراهن شب بپوشند. "​

مایکل کاستلو، یکی از شرکت کنندگان در مسابقه تلویزیونی طراحی مد "پراجکت رانوی" در بین طراحانی است که به او پشنهاد همکاری داده است.

منبع: ایران آرت
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: